HAK Zoely

Lucka007

Ahojte, moje skusenosti:
beriem Zoely 5ty mesiac, vaha nekolise, nalady bohuzial ano :( Poskakuju nevyspytatelne od euforickych az po tazke depky, trva to aj niekolko dni, obcas zachadzaju az po paranoju. Snazim sa to usmernit a zvladnut, nikdy predtym som podobne stavy nemavala.
Menstruacia sa po prvom plato ustalila, zacina vzdy pri tretej placebo tabletke, trvanie rozne od 2 do 5 dni. Bolesti takmer ziadne (velmi pozitivna zmena).
Z vedlajsich priznakov este citlivejsie prsia - niektory cyklus vobec, teraz uz druhy tyzden. Dokonca som si nakupila par testov, zatial vsetko negativne (paranoja...) - pri spravnom uzivani je vraj takmer 100% spolahliva. Mate niekto opacnu/inu skusenost?

Bontie

Ahoj, beru ZOELY už čtvrtý měsíc a od té doby jsem ani jednou nedostala menzes....dělala jsem si asi tisíc těhot. testů a několikrát na UTZ u gynekoložky..řekla mi že je to při této antikoncepci normální...a to ani nemluvím o akné, náladovosti a nechuti na sex...máte s tím prosím nějaké zkušenosti? děkuji za odpoved

Nikki1

Predam cele balenie HA Zoely (3 platicka) za 800kc. Najlepsie osobne prebratie v Prahe.
dominika.gecova@hotmail.com

Miroslávka3

Zoely je fajn, beriem ich pol roka, schudla som, aj keď neviem či je to tabletkami. Začala som ich brať v prvý deň menštruácie, vtedy tuším trvala až 10 dní, čo je OK. Teraz mávam menštruáciu slabšiu, mávala som veľké bolesti,teraz je to takmer bez nich :) no som citlivá a dosť depkarčim nad somarinami, rýchlo sa rozplačem. Pleť som mala vždy peknú a tak to aj ostalo. Celkovo Zoely hodnotím pozitívne. Ale aj tak chcem ešte vyskúšať krúžok :)

Koko šanel

ahojte ja ju beriem štvrtý mesiac, prvý mesiac som dostala menstruciu ale druhy ani tretí mesiac nie, je to pri týchto tabketkach vraj normálne a mne to vyhovuje. Vyrazky na brade sa objavili aj mne pritom nikdy som vyrazky nemala, čiže su to bud hormonalne zmeny alebo niečo horsie- žalúdok ?

Marisol2510

Ahojte,beriem Zoely uz treti mesiac,no posledne dva - tri tyzdne mam akne na brade a stale sa to nehojji aj ked robim pre to vsetko.ma niektora z vas skusenosti s tymto problemom?? mam si dat predpisat inu? alebo este pockat?

Daduskaaaa

ahojte .. ja som ju brala cca niečo viac ako pol roka, ale musela som prestať lebo to bolo strašne niečo =( ... žiarluvosť, paranoja, proberanie našťastie ee (to som mala pre zmenu z predchádzajúcej) a tiež 1 - 2 dni špinenie minimálne a viac nič .... potom keď som ju vysadila som nedostala prvý mesiac vôbec a musela som ísť na vyvolanie =( ... teraz mám krúžok a neviem si to vynachváliť =D žiadny problém 3 týždne.. žiadny stres či som zobrala tabletku alebo ee =D

Dadka238

takže po roku užívania: žiadne psychické problémy :-)), pleť, nechty, vlasy úžasné, bez zmeny hmotnosti, avšak nemám menštruáciu, začne mi špinenie väčšinou pri prvej tabletke nového blistra a trvá asi 1-2 dni. Je v pohode nekrvácať?

somKatarina

Ahojte, beriem Zoely od aprila tohto roku, schudla som nejake 4 kila, no mam problem s naladovostou. Velmi rychlo sa vytocim, som az agresivna a neviem to nijako ovladat. Co pomoze???