Zabudla som sa ísť hlásiť

DzanaFX

dávky v hm. núdzi 63 eur, aktivačný príspevok 62eur, alebo naopak, neviem ktorý koľko :-D... a ešte príspevok an bývanie, ten je okolo 60 tiež....ja poberám tie dve prvé...je to na prd, "vyžiješ" :-D

Maoam

DzanaFx, viem, ze je to asi dost nemiestna otazka, ale ake vysoke su soc. davky na SVK? Len ma to zaujima. Dakujem :-)

DzanaFX

pan d. ja mám lekára 25km odtiaľto...

Vymyslela som to s fiktívnym pohovorom..:-D Cez známeho firmu som sa akože zúčastnila v piatok pohovoru, budem mať všetky podklady a odvolám sa na to, že mi dali vedieť až deň predtým večer... Je to v inom meste, takže je to celodenné. Snáď to zaberie :-)

Maoam

Dzana FX: fakt to skus s tou brusnou virozou, ono ked mas lekara 25km daleko a s prepacenim nedokazes opustit WC (kto zazil, vie...), tak by to mala pochopit ten jeden den...boze, ak je clovek, pochopi...jasne ze ide o prachy, to chapem. Skus to takto.

DzanaFX

Maoam, ono problém je v tom, že ja mám lekárku 25km odo mňa, keďže mám trvalý ešte v mojej dedine :-( Takže to s tou PN, neviem, ak mi to nevezme, že mi bolo zle, tak pôjdem za lekárkou, alebo neviem, lebo mne ide hlavne o dávky v hm. núdzi, síce mi treba už len tento mesiac a neviem, či sa to nedáva za predchádzajúci, teda za júl..Môžu mi ich tento mesiac nedať, ak by ma vyradili? Lebo inak by som to vôbec neriešila, ja v septembri idem do toho zahraničia zrejme, takže na úrade už ani nemusím byť....