Miluje sa so mnou ale doma ma frajerku?

Príspevok v téme: Miluje sa so mnou ale doma ma frajerku?
vztahy

Chodim von s chalanom ktory ma 22 rokov,pozname sa asi tak rok,vzdy sme sa strasne pritahovali. Lenze ked som ho spoznala tak sme spolu pracovali a mal babu v tom obdobi. Toto leto mi zacal pisat smsky ze nech sa stretneme atd.Ja som na ne niak nereagovala.No prednedavnom sme sa stretli,a povedal mi ze uz nema babu.V tu noc sme sa milovali. No sex nebol. Moja otazka ale znie,pozerala som ho na FB a on tam ma profilovku so svojou frajerkou!? Ved mi hovoril ze uz spolu niesu,co si mam mysliet?Vo frendoch na fb sa nemame,pretoze ja ho nepouzivam. Som zmatena:(..A len tak dodatocne,od tej noci sa stale stretavame a stale sa milujeme.Prosim poradte mi...co ta fotka? bud ju ma stale rad alebo mi klame?

jahodka123

V tu noc sme sa milovali. No sex nebol.

A toto mám akože jak chápať? :DDD Najlepšie bude, ked sa ho spýtaš na to TY sama. My tu môžeme len hádať tak, ako ty a boh vie, kde je pravda...

vztahy

tak milovanie to nebola,je to iba petting. Uz ma nemusite na to upozornovat.Dakujem.Mohol by niekto rovno k veci.Opodvedat na moje otazky.dakujem pekne

Lussy86

je rozdiel milovanie a petting...nech si ľudia nemýlia pojmy s dojmami... a určite sa brat nebude so sestrou milovať... tiež to bolo asi milovať ale ako mať rád, ľúbiť..

sexicek

milovanie znamena, ze ja milujem ju a ona miluje mna

ked ja ju milujem znamena, ze ju mam rad, ze k nej citim lasku a davam to patricne najavo, nie len sexom, moze byt aj so sexom, nemusi byt vobec so sexom

z toho vyplyva ze milovanie je jedna vec a sex je druha vec

to znamena napr., ze sa mozme milovat so sestrou ale nemusime mat spolu sex

takze nezamienajte si lasku a sex !

Lussy86

.. " V tu noc sme sa milovali. No sex nebol. Moja otazka ale znie,pozerala som ho na FB a on tam ma profilovku so svojou frajerkou!? Ved mi hovoril ze uz spolu niesu,co si mam mysliet?Vo frendoch na fb sa nemame,pretoze ja ho nepouzivam..."
Tak teraz neviem...ako ste sa mohli milovať ked nebol sex?... a si na tom FB či nie si?.. blbosti toto

zena

Ale,vcera vecer mi pisal smsku a ja som neodpisala ,lebo som uz driemala:D a som odpisala rano...doteraz neodpisal,nechapem. A to on ma mobil prilepeny na sebe:D