Miluje sa so mnou ale doma ma frajerku?

Príspevok v téme: Miluje sa so mnou ale doma ma frajerku?
vztahy

Chodim von s chalanom ktory ma 22 rokov,pozname sa asi tak rok,vzdy sme sa strasne pritahovali. Lenze ked som ho spoznala tak sme spolu pracovali a mal babu v tom obdobi. Toto leto mi zacal pisat smsky ze nech sa stretneme atd.Ja som na ne niak nereagovala.No prednedavnom sme sa stretli,a povedal mi ze uz nema babu.V tu noc sme sa milovali. No sex nebol. Moja otazka ale znie,pozerala som ho na FB a on tam ma profilovku so svojou frajerkou!? Ved mi hovoril ze uz spolu niesu,co si mam mysliet?Vo frendoch na fb sa nemame,pretoze ja ho nepouzivam. Som zmatena:(..A len tak dodatocne,od tej noci sa stale stretavame a stale sa milujeme.Prosim poradte mi...co ta fotka? bud ju ma stale rad alebo mi klame?

zena

a telefonaty vobec nema,iba smsky,ale to je normalna vec. Nic neobvykleho sa nestava. Pise mi smsky pocas dna,pocas noci. Este sam mi povie nech mi napisem.

lorinnes

Ja pozerám jak debil..milovali ste sa a nemali ste sex..uááu same novoty...ani 21 nemám a viem že milovať sa= buď ľubiť sa alebo mať sex ale nechapem teda čo ste spolu mali...v každom pripade...je divný

Marsmeloun

och ... chce ťa len pretiahnuť.... tak sa s ním už tolko nemiluj:-DD a nájdi si dakoho rozumnejšieho :D :D

winki

Za opýtanie nič nedáš. A čo ti hovorí náš ženský zmysel? Má nejaké divné telefonáty? smsky? Môžeš mu hocikedy zavolať? Príde aj keď chceš ty, alebo len keď to jemu vyhovuje?

Jessi_1111

Mohla mu tam zostať fotka, tak ako ty, možno ani on už nepoužíva Facebook a ak si nie si istá, tak sa ho pokojne na to spýtaj.