Závislosť

Príspevok v téme: Závislosť
piker

cawes, mam 24 rokov, pol roka berem pervitín, pred týždňom som skolaboval v práci, sanitka ma odviezla do nemocnice a tam som dostal ešte 2x krčový záchvat, potom som bol 3 dni zavretý v pakárni, som už vonku a mám neznesiteľnú chuť nato ale zas nechcem vystrieť kopytá, ako ste sa zbavili závislosti, tí co ste to brali tiež ?

troskutusim

Ahoj piker!
chcel som sa ti vyspovedat. nikdy som nebol na perniku zavisly, avsak som ho par krat skusil a viem, co to robi s telom a hlavou. pamatam sa dobre na "dojazdy" a psychicku vyprahnutost po uziti tejto sracky. Teraz, po rokoch neuzivania, ked sa mi uspesne podarilo vystudovat VS ti mozem len odporucit, chod k lekarovi, k psychiatrovi do nemocnice, ak mas silne abstaky. Existuju aj komunity, na ktorych sa mozes stretnut s ludmi, ktori maju podobne problemy. Ak si mal taky stav, ze ta musela odviest zachranka a mal si krcove stavy, je to velmi nebezpecne uzivat dalej metamfetamin. Preto sa radsej obrat na psychiatra, ak mas silne abstaky. Na Slovensku je vela skusenych milych psychiatrov, ktori ti urcite pomozu prekonat pernikovy osial. Budem na teba mysliet a drzat ti palce. Drz sa!

capricorn

chlast,trava a pernik...pil som pravidelne z partiou od 17-25,travu som hulil od 21-25 a piko par mesiacov medzi tym...nic v zivote nelutujem ako kazdu jednu korunu co som dal za hocico z toho...prisiel den ked som si musel uvedomit,chcem zit alebo pomaly sa znicit sam svojou sprostostou? vybral som si prve a dnes mam 27 travy a pika som sa 2 roky nedotkol a alkohol si am asi 5-6 krat do roka ked je svadba alebo velka oslava iba 1-2 poldeci...a koniec.da sa zit bez toho a su ovela krajsie veci ako par chvil euforie po omamnych a psycholatkach :)

miso99

nejak draho nie??? :DDDDDDD aj ja som si daval a teraz mam sracky zdravotne ... aj ja som skoncil ale na jiske ... ale samozrejme je to uz davno a bez toho sa citim ovela lepsie ... vyser sa na to budes len troska prefetovana ...

Magy

whaauu, tak tomu ver, ze to je pokrok!!! Mozes byt na seba hrdy a ver, ze my sme tiez! Osobne si myslim, ze ten pocit, ze si toto dokazal, ta bude naplnat omnoho viac a dlhsie, nez tych par minut opojenia, ak by si si tu davku slahol!!! Drzim palce a drz sa aj dalej!

piker

tak vcera som si kúpil takú megadávku pika za 100 euri, 2 hodiny som to mal na stole a potom som to splachol, teda riadny ko.. som, a teraz som svorc a ani som si neuzil ale je to pokrok

sorrento

Áno piker 16r. bez chlastu, aj cigarety.
Prečo by som mal klamat?
Držím sa biblického výroku: Hovorte pravdu a pravda Vás oslobodi.
Nepomohla ani PREDNA HORA, kde som sa liecil. Ale musím si dávat stále pozor, lebo som STÁLE ALKOHOLIK, KTO ABSTIDUJE. Fajcenie mi smrdí, do krcmy nechodim, lebo tam pre mňa "neni miesta" Nevyhovaram sa pri ponukani alkoholu, npr. nemozem, som pod liekami. Skratka já nepijem p o viem. Nic ma k tomu neznasilni aby som pil. Je mi luto, toho, ktorý je opilý.