Maxi kabelky

Príspevok v téme: Maxi kabelky
Meryem

Zháňam nejakú maxi kabelku,v ktorej by som mohla nosiť napriklad aj učebnice a veci do školy.Tieto kabelky som videla na viacerých babách ale stále neviem odkiaľ ich berú-alebo ja som na žiadnu ešte nenarazila.Prosím vás neviete mi poradiť nejaký obchod kde by sa dala takáto maxi kabelka zohnat?

ZuzanaMau

ahoj, kedze som studentka, potrebujem velku tasku - kabelku, objednala som si z novakabelka.sk kozenu kabelku v style shopper bag, kde mi vojde notebook, skripta, voda a ine babske veci :)

Anatola

Nevim, zda je to jeste pro tebe aktualni, ale libila se mi moc kabelka z toho tveho obrazku (ta v levo dole) a já mám velkou kabelku, která je zároveň elegantní a kabelka v pravém slova smyslu levnepenezenky.cz (je to celá sada).

Kikus014

ja som si nedavno do skoly kupila kabelku tuto www.novakabelka.sk pre mna ako stvorenu kedze do nej dám zošity, pripadne tablet. a vdaka neutralnej farbe nemam problem s doladovanim :)

milada11

ja nosím prevažne velke kabelky a to je potom ustavicny problem v nich nieco najst :D napr mobil kym najdem ajaj :D ale zase nemenila by som za male :D skus aj novakabelka.sk ja som tam nasla kabelku ktora vyhovovala mojim poziadavkam :D tak mozno pomoze aj tebe :)

Jankaaa12348

Skúste si pozrieť kabelky LYDC na stránke www.kabelkyshop.sk
Je to jediný originálny dovozca tejto značky na Slovensku. Majú tam aj maxi kabelku o ktorej hovoríte vo viacerých farbách. Nájdete to pod pracovnými kabelkami.

lily1369

Kabelky väčších rozmerov nájdete takisto aj na www.rajkabeliek.sk. Je tam viacero typov kabeliek (štýlové, športové, luxusné a pod.).