Všimla som si,že niektorí ľudia tu chodia pravidelne.Pýtam sa prečo tu chodíte?

lidle

beskyd pozri, chcel som temu trochu odlahcit, aj ked nie je zvlast vazna, aspon dufam, ze sa tu nikto nerozplace.

ale ked to beries vazne, pozrel som si v slovniku zdelit - knizne, zastar. PO SLOVENSKY. a keby aj bohemizmus - prevzate slova su predsa poslovencene a postupne prechadzaju do spisovnej slovenciny, a neskor z nej vypadnu, lebo sa prestanu pouzivat.
just joke, ani ja sa na webe nevyjadrujem podla psp

anjelik

Maoam, tak nemyslím, že umiernenosť je niečo, čo prichádza s vekom, ale hej, som staršia ako ty- 46.:o) Umiernenosť je skôr spôsobená mierou tolerancie. Ak by si šla po význame slova tolerancia, v chápaní odchýlka, tak logicky, čím väčšia odchýlka/úchylka = tým väčšia tolerancia. :o))) Môj názor je, že keď je niekto dostatočne týraný nepochopením vlastného života, nie je naozaj ani nutné a ani potrebné kopať doňho, lebo tak či tak je už na zemi. :o) Rozdiel je ovšem niekoho nakopnúť, aby sa spamätal. ;o)

lidle

hej chodim sem pravidelne. zasadne opravovat slovicka. v dnesnom jazykovom okienku vam zdelim, ze "chodim tu" nie je spisovne, hovori sa "chodim sem" - "som tu". ako pomocku mozeme pouzit: kde som? - som tu alebo som sem? a tiez: kam som prisiel? - prisiel som sem alebo som prisiel tu? sak to vam hned dojde co sa budem rozpisovat. hh

xxy

no jajka tu prestala chodit potom, co jej tu niekto nalozil, ze tu chodi kazdy bozi den a tym padom kasle na syna i muza. vtedy sa aj dost nahnevala a odvtedy som ju tu nevidela.

Maoam

to beskyd: co viem posledne, bolo, ze sa chcela viac venovat rodine a rozmyslali o odchode do zahranicia, to bolo nejak v zime

beskyd

kedysi tu dost chodila jajka_001 a zrazu zmizla, pripadala mi taka rozumna zenska co mala upratane v hlave ale dako sa vytratila..

malickaaaaa

Ja nie som maniak, len sem rada chodim, sem tam sa nieco opytam a najdu sa dobri ludia ktori poradia a za to som im vdacna ;-)

a ako uz bolo nizsie pisane sem tam je tu aj sranda :-)