Všimla som si,že niektorí ľudia tu chodia pravidelne.Pýtam sa prečo tu chodíte?

fero11111

setko dokopy forum zdravie mam ako oblubenu stranku v zalozkach :)))rad sa poucim a rad citam problemy :) a hlavne zeny ktore su naivne :) a cakaju miluje nemiluje ma a tak podobne

sorrento

Takmer denne pozriem, či má tam nieco pouči, pripadne ja mozem niekomu pomoct, npr. dnesna odpoved ZÁVISLÍ. Tohoto som navigoval na KOMUNITA CENACOLO NA SLOVENSKU. Užival pervitin. Záleží na ňom, či trpiet, alebo mať radost zo života...

M 25

otvorím pc a automaticky- fb, azet, forum :D

u mna je to už zvyk.. málokedy zakladám svoju tému, občas len, ale rada čítam témy a problémy, čo tu ludia píšu .. niekedy sa dá aj pobaviť :D je to zaujímavé a vyplna mi to volný čas..

pochybujem

suhlasim, niektore temy su o nicom. a niektori ludia tiez. prispievaju do vsetkych tem a stale tocia iba tie svoje postoje. ked take vidim tak hned prcham prec.

kazdonenna

Poprípade keď už ste tu, koľko času tu strávite?Odpoviete v nejakej téme a čakáte na reakciu?Kontrolujete témy v kt. ste prispeli?

kazdonenna

Ja len aby sme sa zle nepochopili,ja som to nemyslela ako výčitku.Mne sa to veľmi páči.Lebo sama tu chodím skoro denne a páči sa mi predstava že niekto zapne pc potom napíše do google ,,zdravie'' a už pozerá čo nové aké nové témy poprípade príspevky v jeho téme. :))

Dadula56

Prave sem chodim preto, lebo je tu vyssia inteligencna uroven ako na inych forach a temy tykajuce sa zdravia ma zaujimaju. A inak vseobecne chodim na forum ked mam chvilu casu a nemam po ruke inu zabavu narychlo.

winki

Hľadáš odpoveď na nejakú otázku na googli, vyhodí ti to zdravie.sk, napíšeš sem, ľudia ti odpovedajú, ty si to čítaš. Po čase z nudi sa začneš prehrabávať v iných témach, prispeješ k niečomu v čom chceš poradiť, natrafíš na ľúdí, ktorí sú tvoja krvná skupina, a už si tu. Vždy lepšie ako čítať prihlúple statusy na FB :)