Odchádza mi na rok..

Príspevok v téme: Odchádza mi na rok..
Hmkn1234

Ahojte,
priateľka mi odchádza na rok do ameriky a som z toho veľmi hotový :( už v utorok odchádza a ja neviem ako to prežijem :'( doteraz sme to brali tak, že veď ešte je času :'( ale už nieje .. zajtra budem u nej posledný krát a je to všetko také čudné :'( čo mám robiť? Ja viem, že je internet atď.. ale mne bude proste tak veľmi chýbať :( sme spolu skoro rok ale to čo ku nej cítim a čo ona ku mne to sa nedá opísať. Neviem čo týmto chcem dosiahnuť ale musím sa asi len vyrozprávať :'( .. strašne sa bojím, že ma prestane milovať alebo tak.. je mojím všetkým..

:)

diskusiu som necitala...

len ti chcem popriat vela stastia a ver tomu, ze to s priatelkou zvladnete. ja som rok zila v cudzine, s priatelom sme v case mojho odchodu tvorili par asi stvrtroka.

este stale sme spolu, uz vyse 4 rokoch :)

dnes mame internet, mobily, skype, no skratka plno veci, ktore vam to vyrazne ulahcia. zaklad je LASKA

wrwrwr1

moj frajer bol rok v irsku,,pocas pobytu sme boli ok, telefonaty a tak,,ked prisiel sa zmenil,,spychol a zdebilnel....potom sme spolu chodili,,este 3 roky ale uz bol iny,,no dospel chlapec .Ta tvoja sa v usa skor prejavi ,co je v nej a co v tebe,,je to test vztahu a charakteru a zrelosti,,nemas sa coho bat,,aj tak sa stane to- na co ste zreli,a kam to dopracujete., nijako to neovplyvnis a v podstate ani usa to nezmeni ako clovek dospieva skusenostami, usa len veci urychli ci uz dobre ci zle,,

m,mlk

nečítala som všetky príspevky. ale môj názor je, že rok je nič, zbehne rýchlo a vzťah to len posilní... ak to obaja myslia vážne a chcú, aby to vydržalo. Veľa šťastia.

slider

Tak serus kámo. Asi potebujes nejaky pozitivny komentar,tak tu ho mas. Moja priatelka terajsia bola pred troma rokmi tiez takto na vymene. V Brazilii. A mali sme tiez osemnact za sebou,ako to tak vidim,sme na tom dost podobne. Bolo to moc tazke, ale ja som ju porste miloval teraz ju este viac milujem. Ona bola proste clovek pri ktorej som vedel, ze jej mozem povedat vsetko a bude to ok. Znasala moje vikivy nalad a nie vzdy som bol dobry. chcel som sa s nou rozist, chcel som to skoncit,nezvladal som to..ale stalo sa zopar veci,ona ma podrzala a teraz mame spolu uz aj babo. Ak chces sa porozpravat alebo tak. sak kludne napis,dam ti maila,jak mas zaujem

berryNomberS

Velmi zaujimava tema sa tu rozbehla a kedze som to sama zazila mohla by som sa do toho pripojit. Tiez som to zazila,ale mne odisiel priatel na rok. Neviem so to tu pisete ze ho nemiluje alebo co. Nemyslim si ze ho nemiluje prave naopak neviem. Ja som mojho parneta velmi milvoala a aj milujem pretoze sme spolu doteraz. Sme spolu a je nam krasne a mozem vam pvoedat ze je to este krajsie ako ked sme spolu boli predtym. vazime si jeden druheho este viac a nemate pravo tu pisat ti ktori to nikdy nezazili. neviete co to je. A hlavne mne partner hovoril o tom ake to tam bolo tazke. Nemate tam nikoho a on mal iba mna. A verili sme si a spolocne sa podporovali. Mozno tu nemas vela takychto komentarov,ale drzim palce wery wery. Nieje to lahke, ale najlahsie je sa vzdat. That's so easy...