Odchádza mi na rok..

Príspevok v téme: Odchádza mi na rok..
Hmkn1234

Ahojte,
priateľka mi odchádza na rok do ameriky a som z toho veľmi hotový :( už v utorok odchádza a ja neviem ako to prežijem :'( doteraz sme to brali tak, že veď ešte je času :'( ale už nieje .. zajtra budem u nej posledný krát a je to všetko také čudné :'( čo mám robiť? Ja viem, že je internet atď.. ale mne bude proste tak veľmi chýbať :( sme spolu skoro rok ale to čo ku nej cítim a čo ona ku mne to sa nedá opísať. Neviem čo týmto chcem dosiahnuť ale musím sa asi len vyrozprávať :'( .. strašne sa bojím, že ma prestane milovať alebo tak.. je mojím všetkým..

Maoam

0vecka: myslim, ze budes mat pravdu, ze je to na SVK tak isto, v DE to tak nebolo, nejak len posledne tri-styri roky? nejak tak, co mi vravela znama

Maoam

0vecka, ze dobrovolne :D, mne znama z poistovne vravela, ze od isteho roku je zdravotne poistenie v DE povinne, ak si ho niekto nedokaze sam zaplatit, tak tu sumu preberie stat ci kto, ale neviem od kt. roku to tak je, cize tu sa vlastne nikomu nemoze stat, ze by nebol zdravotne poisteny, myslim standard

0vecka

2 pusta ale nehovor a ja som myslel ze niesu :)

inak v nemecku su bezdomovci len cudzinci... ak si obcanom nemecka tak sa mozes stat bezdomovcom len dobrovolne

Maoam

0vecka, skutocne neviem posudit, lebo som tam nikdy nezila a nebola tam ani len na navsteve, ci vymennom pobyte. Nemam sajnu, ake to tam je.

0vecka

2 Maoam nj ja viem co robim... inak nechapem co na USA je akoze volakedy boli na tom dobre ale dnes ani platy tam nies bohvieake a inak neviem o nicom takom uzasnom....