Problem pri pohlavnom styku

Príspevok v téme: Problem pri pohlavnom styku
Bubo30

Dobry den, mam na vas prosbu mam vztah uz pol roka mame s partnerom aj sexualny styk a mame problem neviem ci obaja ci len on ide o to ze ked spolu spime tak nieje schopny vyvrcholenia vo mne vobec za ten dlhy cas sa mu to nestalo ani raz len ked sa dorobi rukou v tom pripade sa mu to da neviem kde by mohol byt problem a ci by mal navstivit lekara a ak ano tak akeho budem rada ak mi odpisete nech vieme ako dalej inak nam to spolu klape az na tuto vec alebo problem?neviem ako to nazvat. Dakujem za Vasu odpoved.

Eddie3

Mam otazku, tvoj partner si to robi casto rukou? nie je mozne, ze si ho nejako "zhyckal", ci ako to mam nazvat resp. pri inych partnerkach s tym problem nemal?

ShaulaThalit

tuna ti pomôžu venušine guličky. tým získaš cvik sťahovania svalov vo vnútri.
pretože ak ich budeš nosiť cez deň, počas toho, ako ideš po meste, budeš nútená sťahovať vagínu tak, aby sa ti "nevysunuli" von. tým získaš veľmi dobrý cvik :-)
chce to trpezlivosť

Bubo30

Rada? ale trapi to aj mna aj jeho preto som sem aj napisala ci ma niekto podobny problem a ci nam niekto nevie poradit ale dakujem

sexicek

Ja by som navrhoval take riesenie, ze by ste spolu zacali oralne a je potom otazkou ziskavanych skusenosti, kedy potom prejde na vaginalny a urobi sa sucasne spolu s Tebou.

Inak, takyto partner je vzacna vec a mala by si byt rada. Mozte spolu stravit neskutocne hodiny milovania. ;-)