Neustály výtok, pálenie a negatívne kvasinky

Príspevok v téme: Neustály výtok, pálenie a negatívne kvasinky
rianah

ahojte, uz som pisala ohladom pravdepodobnej laktobacilozy, trapi ma pol roka kysly biely vytok niekedy hlienovity, riedky alebo husty. mam to hned po menstruacii, opakovane stery nic neukazali, len raz enteroccocus faecealis, ten som preliecila atrb oralne ampicilin a vytok mam stale. ja som uz zufala, neviem co mam robit, dole mam vsetko citlive na dotyk, cervene a páli ma utetra....najlepsie na tom bolo ze u urologa cievkovany moc bol vraj sterilny a u obvodnej moc- pritomna zmes bakterii....krcne bolo ok, a som s nervami v konchoch. imuno vysledky boli celkom ok, az na zvysene ASLO, teploty uz ale nemavam tak zajtra idem na kontrolne odbery.... mate s tym skusenosti? asy ste mali vkuse vytok a zadne kvasinky??????ake nezaberajju ani antykykotika, ani antibiotika, v com moze byt problem :((( este skusim zajst za koznou

Deana75

Ahoj,

neviem či zažívam to isté alebo je to odlišné, ale tiež už skoro rok aj pol chodim po doktoroch gynda-uro-gynda-uro-imuno..... a stale nič, len mi vždy daju vkladacie tabletky na preliečenie kandidy, ale mam pocit že nezaberie. Neviem ale však ako mám opísať pocit akoby takého pálenia vnutri v pošve, takeho draždenia nepríjemného, je to hnus, vtedy by som si najradcej asi vlasy vysklbala, neviem či to máš podobné, alebo toto nie.. Ale mám pocit že to súvisí len s flórou v pošve, po takom dlhom čase, si to myslím,ked nič iné mi nezaberá, teraz skúšam uplne nejesť kyslé, ani sladké len bavlnené nohavičkz a umývať sa budem len lactacidom na intim. hygienu.. Ale momeente ako sadnem vonku na studene alebo podobne, mam znovu to iste.. Takže asi tak.. :/ Som uplne zufala, hlavne ked cítam, že to može byt chronický zápal čo v budúcnosti sposobí neplodnosť ...

AlexSandra

Pytam sa, lebo v Blave viem odporucit. Je to sice hodne daleko, no ak ti problemy neustanu, budes musiet nieco poriesit. Skus sa zatial popytat na PE, zaloz temu: Dobry gyn. v Presove. Nenechavaj sa znechutit a hladaj dalej.

rajčinka

keby si bola z blavy, mohla by si skocit za lubou albertovou, ta by to urcite vyriesila. alebo aspon zistila co ti vlastne je.