Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

MyStart by IncrediBar.com - nechcem to!

full HD

bola tam domovska - neviem ako??!! ta MyStart, odklikla so mteda ,aby sa mi otvárala rýchli pristup. velmi ti dakujem :-)))

flegma

no a co mas odkliknute v tych nastaveniach?
hned prvy riadok? vola sa "po spusteni"
tam si zaklikni, aby ti otvaralo rychly pristup...

fuul HD

v podstate ja nechcem žiadnu domovsku straku, mám operu ako prehliadač, kde mám ,,okná,, v rýchkom prístupe, a to mi stačí, nechcem žiadnu domovsku stranku.

flegma

pre fullHD - v opere v hornom menu klikni na nastroje, po rozkliknuti uplne dole na nastavenia a tam si nastav aku domovsku stranku chces...

rozaa

Čosi som sťahovala, nepodarilo sa mi, ale odvtedy mám na obrazovke vyhľadávač freeride games - teda stránky z ktorej som sťahovala. Ale keď si kliknem na ikonu domovskej stránky, tak mi naskočí tá pôvodná. Preto mi to až tak nevadí, ale trošku predsa.

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.