Švédska trojka (m+ž+m)-sex

xxxy

bella12

dobre. Asi si skúsená porovnateľne so svojimi vedomosťami ;)

P.s.: Nerieši sa tu láska, aj keď tá väčšinou so sexom súvisí. A ja svojho priateľa milujem.

čerešňa

bella12 veľmi dobre, pekný príspevok. Poteší to, keď človek vie, že je ešte pár takých ako Ty. Dobre sa to čítalo, ťažšie sa tak žije, ale potom tá námaha stojí za to.

bella12

xxxy, láska je vec dvoch ľudí, ak sa spolu milujú, hovoria si tým, že ten druhý je pre nich výnimočný, jediný a nikto iný už nemá šancu zaujať ich srdce. To sa ťažko dá, ak si do postele vezmú ďalšieho človeka. Ak dospejú do tohto štádia, znamená to, že ich láska je v kríze. Osobne si neviem predstaviť, ako by som presvedčila milujúcu osobu o svojej láske a oddanosti (o vernosti ani nehovorím), keby som pred jej očami hladila telo iného muža, bozkávala ho a mala s ním sex. Žiadny muž, ktorý skutočne miluje svoju ženu by také niečo nepripustil a nestrpel. Ak mám s niekým sex, či chcem alebo nie, akoby som mu hovorila: patrím Ti. Ak naozaj milujem, ako môžem patriť dvom mužom súčasne?

Ak by si argumentovala tým, že by to bol iba sex bez lásky a citov, tak načo taký sex? Navyše by si kvôli svojim chúťkam - lebo je to v skutočnosti žiadostivosť, čo nabáda na niečo také a nie láska - zneužila telo iného človeka, aby si sa mohla na ňom uspokojiť.

Nerobím si ilúzie a viem, že sa dejú také veci. To však neznamená, že sú to dobré veci a že človeku osožia. Každý človek má svoju dôstojnosť a takto treba k nemu pristupovať - nie ako k tovaru, ktorý si môžem požičať, využiť a odhodiť...

xxxy

bella12 neviem v akom najdlhšom vzťahu si už bola, a či vieš vôbec čo je to láska po 10 a viac rokoch. Aj tú treba utužovať a teda aj sexuálny život musí byť stále zaujímavý, inak ten vzťah upadá.
Ja som s priateľom už skoro 7 rok, ešte sme sa k takémuto nedostali, ale napadlo mi, že raz keď budeme spolu ešte dlhšie, že by sme to mohli skúsiť.
A prečo by sme sa mali pred sebou hanbiť, keď to budeme chcieť obaja? Vieš, možno by to aj tak skončilo tak, že by sme sa milovali ja s priateľom a ten druhý pár spolu. Neviem. Nerobila som to, zatiaľ.

Teuska123

Ahojte,
ja som bola v 3-ke, dve zeny a muz a stalo to za to :) samozrejme to nebol moj partner, bola to kamaratka a kamarat a spominame na to v dobrom :) vrelo odporucam

bella12

xxxy, myslíš si, že Tvoj priateľ by si Ťa viac vážil po tom, čo by Ťa videl užívať si s iným mužom? A Ty - vážila by si si ho a viac mala rada, keby si ho videla s inou? Toto nie je o láske a vzťahu, ale len o žiadostivosti a sebectve...

PS: To by ste sa vôbec pred sebou nehanbili?

xxxy

xxxxxxxxxxxx v tom, je rozdiel, že ja to nechcem robiť so ženskou. Keď by som chcela mať druhého chlapa v posteli, tak aj môj priateľ by mohol mať druhú (lebo on by tiež nechcel chlapa) .... chápeš už?

xxxxxxxxxxxx

xxxy dalsia zena v trojke by ti vadila ale par by si brala? kde je logika? :DDD ze ten druhy par su gayovia? tam akoze ina zena by v pare nebaola??? :-DDDD

xxxy

ja som ešte nezažila. s priateľom som 6 rokov a teraz som nad tým začala uvažovať, že niekedy by mohlo byť, ale nie v trojke. Vo štvorici - 2 páry. Inak nie a hlavne by som to nechcela robiť ja+priateľ + ďalšia žena.

A viem, že by som to chcela s cudzími ľuďmi, s ktorými by sme sa už nikdy nestretli. :)