Veštica - Košice

pan d.

Vy Slovaci ani to slovo odrobit neviete pouzivat:DDD Vzdy sa zasmejem, ked niekto napise, ze "ta odrabal", my odrabame ti, nie odrabame ta:DDD
Odrobim ti od porobenia. Nie, odrobim ta, od porobenia.
Dobre, zaplatil som mu peknu kopku penazi, prd mi to pomohlo, ale aspon som sa zabavil, ja uz pomaly ezoteriku vnimam len ako formu zabavy, podobne ako karty a vestenie, tak by to mali ludia brat a dobre sa na tom zabavat, lebo su to kokotiny. Aj ten vestec, ktoremu som volal, najprv mi porobi a potom mi povie, ze mam porobene so stopercentnou istotou???:DDD Vsak je to jasne jak facka, tak ako ludom odraba, tak im aj poraba.
Ale dost bolo porobenin.

xxxxxxxxxxxx

kaitan je podvodnik kedy mu uz prestanete ludia verit :D tolko bolo o nom pisane ale vy stale za nim chodite...darmo ludia ked su zufali tak robia blbosti

pan d.

A ktorého veštca myslíš? Kaitána? Ja som bol u neho na rituál:D Vypili sme cca. 3 fľaše fernetu, od rána do večera. Že keď je človek opitý, že aj duch je opitý. Prd mi to pomohlo. Potom ma z toho dostal jeden exorcista.

0vecka

ja som dobra vestica :) beriem 50 EUR n ahodinu... alebo ma mozete kontaktovat aj mailom ... robim vsetko za rozumnu cenu...