prsia po pôrode- ake sú?

kitti

Tak taky su chlapy! Ale ked zeny nedojci,len kvoli tomu aby jej zostali krasne prsia,tak to je uz fakt ...:((
A vraj teraz to je v "mode"! Neviem ako,ja som este nerodila,ale ked porodim,tak budem stastna,ze som porodila a ak budem mat mlieko,budem sa tomu tesit,ze mozem dojcit. Postavu sa da dat do poriadku aj po porode,len treba na to cas a vela cvicenia

jefima

leonardo.tak pri tejto otázke mi stúpol adrenalín.To čo myslíš tým FUJ?! Je mi tvojej priateľky úprimne ľúto.Dúfam,že si ešte malý a vyrastieš.

juliana

No tak neviem kolko planujes s tvojou priatelkou byt, ale asi nie dlho, lebo raz kazda zena bude mat take prsia...Ked ta trapi takato vec tak to je smutne, absolutne niesi zreli byt otcom. Vies si predstavit vobec co obnasa pre zenu tehotenstvo a materstvo?? A co keby dostala priatelka nedajboze rakovinu prsnika a budu jej ho musiet odrezat? opustis ju...? Dufam, ze az raz budes mat dieta dozries a uvedomis si co je v zivote skutocne dolezite. Je mi jasne aj to ze chces mat krasnu priatelku, tak pokial pocas tehotenstva vela nepriberie,tak zostane taka pekna aka bola...a ty ako chlap ked sa postaras aby pocas tehotenstva mala stale program a tym padom pohyb a budes sa jej dostatocne venovat aj po porode nema dovod pribrat prilis...kazdy chlap by si mal uvedomit, ze ked zacne vasa priatelka bezdovodne priberat,tak je to moze byt tym ze sa jej malo venujete...Ved ked chcete mat pekne priatelky sa im venuje, kupujte jej kozmetiku, oblecenie...ale pre chlapa je lahsie zenu pozvat do restauracie, alebo cukrarne a potom sa stazuje....

panika

jaj,tak pojde na plastiku.Naco to riesis dopredu?Strie aj tak vyblednu,mozno sa jej prsia zvacsia o 1 cislo a nic jej nebude visiet.a ak ju mas rad,aj tak ju budes milovat za to, ze ti porodila tvoje dieta