Mám malé prsia

maria.kol

Lucia. Vyborny clanok. Aj nazory. Je to tak. Ziaden strach. Mam male prsia ale naucila som sa zit s vyhodami. Mozee to byt tazsie no zena vtedy zije uprinnejsie vztahy. Naozaj.

maria.kol

Lucia. Vyborny clanok. Aj nazory. Je to tak. Ziaden strach. Mam male prsia ale naucila som sa zit s vyhodami. Mozee to byt tazsie no zena vtedy zije uprinnejsie vztahy. Naozaj.

Lucia (druhá)

Prepáčte i za spam, ale malé prsia.... malé? ak to nie je extrémne malé, má to svoje výhody. Ukľudňujú články typu:
-odkaz odstránený-

iné je, keď sú prsia naozaj malé, tak malé, že to tvorí psychologický problém. Nie, nič nezľahčujem a ani sa nevysmievam. Nemala som až taký problém, aby to dopadlo na vnútorné pocity, ale ak, tak existuje pomoc aj operácie, ktoré nemožno odsúdiť, ak prinesú želané a potrebné zväčšenie. netuším nič o cenách, len viem že aj spolužiačka, ktorá nemá na dovolenku pri mori si dopriala lepší pocit a okrúhle prsia. Neprezradila cenu, no pochopila som, že sa niečo riešilo cez poisťovňu alebo sa len niečo v poistovni evidovalo. Ak o tomto konkrétnom prípade - možnosti riešiť niečo cez poisťovňu, niečo niekto vie, ja to rada uvítam, trebárs si prečítam aj priamo tu. Ona nechcela veľmi upresnovat. No malé prsia (rozumej prsia, no nie veľké ani stredné) zase majú niekoľko výhod. Žena s veľkými prsiami chce malé, a žena s malými prsiami chce väčšie.

joleen

Buď rada že ich máš malé keby si ich mala veľké mala by si ich ťažké a mala by si problém s chrbticou tak sa teš z toho čo máš a buď spokojná sama so sebou ;) peace