Kamaratka po mne opakuje..

janka78

ahoj ja som mala v dospelosti podobny problem kamaratka si vsetko do bytu kupovala rovnake ako ja raz koberec vahu a podobne az sa raz moj manzel nastval a povedal jej ze ked sa doma vysere do kuta ci aj ona si to spravy a odvtedy sme mali pokoj mozno to bolo trapne ale asi jej to doslo bavili sme sa potom dalej ale po rokoch sme sa aj tak pohnevali neboli to dobry znami

ZojuškQá

prosim ta Iba Katka keby som Ti povedala jej vek v sekunde vies i moj a hej som na zakladnej skole. Ale ja byvam v Prievidzi a ona v Partizanskom. A myslim ze je lesba lebo chce aby som jej posielala osobne fotky kde som ja kamosi moj pes moja rodina moja sesterka a ja neviem este kto

Iba Katka

To akože prečo máš taku zasranu kamaratku? Ako chapem rozdiel 20 a 24 rokov, ale ty mas ocividne kamosku zo ZŠ

Lulita

aj ja som mala take kamosky :)) ale ved ked clovek ma styl, tak je jasne, ze po nom opakuju :p :D a vzdy som musela hlasit, kde som svoje veci presne zohnala :))

ZojuškQá

POMOC!! aj ja mam taky problem.kamoska stale opakuje ked som povedala ze OK OK tak ona povie tiez OK OK.ale ona je odo mna mladsia o 4 roky.Ked poviem ze mam kamosku Veroniku ona si zacne vymyslat ze ma kamosku Veroniku a ze ma 19.NO S.O.S a ked ja volam kamoske ona zacne predstierat ze aj ona vola... pomozte mi zo zaciatku som si myslela ze to nic nie je myslela som si ako lichotku ale potom zacala opakovat vsetko.... Aj opakuje ked si obleciem kratke tricko ona sa hnet prezlecie do kratkeho tricka.Viete mi poradit??

jalena

tu vobec nejde o vek. taketo opice medzi kamaratkami su aj v zrelom veku. zo zaciatku som bola rada, ze tej mojej davam instiraciu, ze teda asi mam dobry vkus a dobre vyzeram, ked sa rozhodne robit vsetko tak ako ja. ale casom je to katastrofa. vsetky moje nazory berie na svoje. ked poviem ano, a ona dovtedy hovorila nie, v priebehu chvilky zacne hovorit ano. kupim si macku, zrazu zacne milovat macky, vsetkym hovorit, ze je velka milovnicka maciek. ked poviem, ze mojim snom je navstivit ameriku, zrazu sa cele dni zaobera amerikou a vsetkym nasim znamym hovori, ze to je jej sen. ostriham si dlhe vlasy, na druhy den!!! si ostriha doma vlasy a povie mojmu priatelovi, ze ma inspirovala, lebo to chcela uz davno urobit. kupim si kavovar a od toho dna zacne vsetkym posielat fotky kaviciek, ze miluje kavicku. este ked som nemala chalana, tak sme spolu chodievali von a ked videla, ze mam o niekoho zaujem a ze sa mi paci, zrazu sa prestala predvadzat pred ostatnymi a zacala behat za tym jednym, ktory ju pred tym ani nezaujimal. ja neviem, ci je toto obdiv alebo len zakerne napodobnovanie, aby dosiahla presne vsetko to, co mam ja

Maoam

jeeezis, mozno vas tie kamosky maju za 'idol' a chcu sa vam proste podobat....no co slabsie osobnosti bez vlastnej fantazie....lahko ovplyvnitelne