Kamaratka po mne opakuje..

xxy

mam jednu taku kamosku, ktora rada opakuje. je to asi nejaka porucha, neviem. ak si nahodou nieco kupim, co je dostupne v obchode, kupi si prinajmensom rovnake, niekedy inu farbu. niekedy je schopna rovno nabehnut do obchodu a zadovazit si to. takisto aj makeup. zvykla sa niekedy hrabat v mojej penazenke a vytahovat vsetky kreditky, pozerat fotky, co som tam mala a tak, pozerat v mobile fotky, ked som odisla v bare na wcko a nechala mobil na stole. dokonca sa ma pyta na svoj vztah, ze co ma robit, nie obcas, ale non stop. a vrcholom je, ze si pridava na fb mojich priatelov. a je toho viac. no, ked som to zhrnula, vyzera to na diagnozu :D

karmen77

nerozumiem celkom ako mozes byt rada,napadlo ta,ze casom si mozu mysliet,ze ty po nej opakujes a pri tom opak je pravdou?niektori ludia napr.nevedia,ze ty si to mala skor ako ona.

milli11

Toto som zazila aj, ked som mala asi 22-23 r. Jedna trochu mladsia kolegyna sa po mne furt opicila. Nechavala som si rast dlhe vlasy, aj ona. Ostrihala som sa, aj ona. prefarbila som si vlasy, aj ona. Kupila som si nejaky sveter, skoro rovnaky si kupila aj ona. Ked som bola v praci vesela, srsila som humorom, vtedy sa tak spravala aj ona. Ked som bola vazna, aj ona.

Niektorym sa vam povie, ze je to len malickost, ale vie to cloveka vytocit. ):(

Prestala s tym, az ked si nasla frajera. Potom sa zacala opicit po nom, ak si on obliekol cervenu koselu, aj ona alebo si taku kupila, ak on nenosil v zime ciapku, prestala ciapku nosit aj ona. :DDD

Zaran

ked som si prečítala tvoj prvý príspevok,som si myslela že máte tak po 12 :D ale k veci-možno ti závidí,alebo sa jej fakt kopu veci na tebe páči alebo ešte vie že ťa to štve,tak ti to robí naschval a čaká kedy vybuchneš:D Každopádne nebud ticho,hlavne jej to povedz s kľudom,že ti to prekáža a tak,nech si nemyslí že vyhrala :D
Celé je to smiešne,dospelá koza a tak sa opičiť po druhých.

lily5

ooo, prepac ! nevsimla som si tvoj predosly prispevok o veku ... tak potom by som to hodila za hlavu... su dolezitejsie veci ...

nicolette

takto, keď sa človek nad tým zamyslí, tak to je banalita, ale chápem, že ťa to dokáže vyviesť z miery :)