Otazka pre vsetkych : Rebricek hodnot

Príspevok v téme: Otazka pre vsetkych : Rebricek hodnot
anonymcislo1

Zdravim.

Minule som o tom len tak rozmyslala a napadlo ma, ze by som sa mohla spytat aj vas 1 otazku : Aky je vas rebricek hodnot ? prosim oznacte 5 najdolezitejsich hodnot(najvacsia ma cislo 1, dalsia cislo 2 a pod.) napiste aj SEX + AGE prosim :)

moj rebricek :
1.Viera-Boh
2.Život
3.Láska
4.Zdravie
5.Rodina
a som zena + 17r.

je to len tak, pre moju zvedavost(nic ine v tom nehladajte)

M 25

uuha, keby si nenapísala pred tým, že ho berieš ako malého brata, tak by som napísala romanca na fore :D

noo, čo som si všimla, tak Lost tu má dosť obdivovateliek :))

Maoam

M25: zabudla som dopisat, ze si na nom cenim, ze ked ho clovek poziada o radu, odpovie hned ako moze a zatial sa mi nestalo, ze by odignoroval, myslim, ze je dobrosrdecny a je s nim casto sranda :-)

Maoam

kto, Lost?

ako maly fracek, ktory sa este hlada, je obcas trocha lenivy, obcas ma ale skvele nazory a napady, zalezi od momentalnej formy :-)

ale oblubila som si ho a beriem ho ako maleho brata :D

a ma rad podobne sladkosti ako ja :D

M 25

Maoam, nie, nemal, teda zatial o tom neviem :D ale z jeho písania mi príde, že má tolko .. ale asi je to u každého inak :)
na teba ako pôsobí?

0vecka

celkovo je to blbost... je dolezitejie zdravie alebo peniaze?? ... ufikli by ste si prst za 100 EUR? ja nie a co takto za 10 000 a co za milion? ja napr by som si ten prst za milion nechal ufiknut...a co mam na prvom mieste zdraie alebo peniaze?

M 25

no a k téme...len si nemyslite, že som pokrytecká, egoistická a materiálna :DD

1- peniaze
2- rodina/ velmi blízki priatelia
3- zdravie
4- život
5- láska/sex

žena 25