Neviem čo robiť ...

Príspevok v téme: Neviem čo robiť ...
Kaja_555

Neviem co mam robit .Cítim sa velmi divne uz asi rok som zamilovana do jedneho muza je to vsak cisto platonicke nikdy z toho nebude moct byt nieco viac .Je tam velká dialka a je to cudzinec ,ale ja hlupa som sa do neho zamilovala a z cudziny som odisla a je mi z toho hrozne. Uz ho asi nikdy v zivote ani neuvidim lebo uz sa tam viac nechystam a navyse on ma 31 rokov ja mam 22 . jedine ako ho mozem vobec vidiet je FB . Neviem o nom takmer nic ,ani ci je zenaty ani ci ma niekoho tam to nezverejnuje . Som z toho taka zdeprimovana , vkuse si vravim ze preco som sa radsej nenarodila tam preco nemozem byt s nim a tak . Strasne mi je smutno . najradsej by som sa vratila tam do zahranicia ale uz to nieje mozne momentalne...ja hlupa stale na neho myslim neviem sa odputat od neho. neviem co by som uz mala skusit aby som na neho vobec zabudla uz . Chcela by som sa od neho uplne odputat uz . je to inak uz asi 5 mesiacov co som ho nevidela nazivo iba na FB a stale ma to drží ... Poradte mi ludia ako zabudnut , existuje na to nieco ??? pomáha niekomu nieco vám v takejto situacii ? verim tomu ze mnohy z vás to už zažili taky stav. ja by som sa uz z toho rada dostala lebo z toho zosaliem uz .. dakujem za vase rady ... :(((((((((

Magy

Kaja, preco chces od nas vediet, ci si ta pameta, ci ti odpise a pod??? napis mu a uvidis. ved hlavu ti neodhryzne na dialku! alebo si ho blokni a zacni konecne zit v realnom svete a nie v tych snoch, ktorymi sa nasilu sama krmis v nezmyselnej snahe trapit sa. niekedy mam dojem, ze vy zeny sa v tomto vyzivate.

Kaja_555

Ja viem , urcite vyzerám ako nejaka blbá pubertáčka , momentálne sa tak aj cítim . A ano som zbabelá , a chcem sa z toho už dostať konecne . Neviem jednoducho ci sa odvázim poslat mu ziadosť ...

DzanaFX

Kaja preboha neznášam ,ak sa niekto vzdá skôr, ak to skúsi..! Pošli mu tú žiadosť, nevieš ani čo sa bude diať, tak neplač tu, pretože to budeš ľutovať celý život, že si to neskúsila...Vzdať sa na začiatku, to je to najväčšie zbabelectvo v živote

Kaja_555

Ano vie o mne teda ak si ma pamata , chodili sme spolu do roboty vyse roka,obcas sme sa na seba usmiali pokukovali po sebe,myslim ze aj ja som sa mu praveze pacila lenze v praci to praveze nikdy nezaslo niekam dalej ,maximalne sme sa pozdravili a usmiali na seba nikdy nic viac , lenze mne sa strasne pacil.nuz ale ja som potom odtial odisla po roku a ktovie ci by si ma teraz vobec pamatal.aj tak je to nemozne nikdy s nim zrejme nebudem ..rada by som na neho skor zabudla ako mu napisala.nevidim zmysel v takom vztahu ze on niekde 1000km odo mna a este aj o dost starsi.

DzanaFX

Pošli mu žiadosť ako sa môžeš hanbiť cez net??? Pekne s ním popíš a priznaj sa mu, máš to o to ľahšie, že sa nevidíte osobne, takže ak Ťa odmietne, jednoducho ho zmažeš...

M 25

však nájdi odvahu a bud ťa odmietne, alebo sa stane opak .. ale takto sa zbytočne trápiť .. máš len jeden život, tak neron slzy..

M 25

aj ste spolu vôbec niečo zažili? ako dlho to trvalo?
prídeš mi na svoj vek, podla toho, čo teraz píšeš, ako nejaká puberťáčka 14ročná ....

Kaja_555

Vieš ja mu nechcem napísať prvá lebo ja sa ho hrozne hanbím , vsak ja ho nemám ani len na FB medzi priatelmi , ja si iba kukám jeho profil stále ma ho nastastie otvorený ...ja sa neodvážim poslat mu ziadost a uz vobec nie napisat mu ://////

Kaja_555

Ano verím aj ja tomu že ešte sa samozrejme zalubim aj do niekoho iného niesom nejaka skaredá , lenze ja mam bohuzial hlavu momentálne len pre tohto jedneho a už neviem ako si pomoct ... jednoducho ci idem spat ,ci idem jest, ci v praci ,ci vonku s kamarátmi , vkuse vkuse na neho myslim az je to asi chore uz :-(((((((