Miss vlasy

whee_ee

No dakujem za i.fo, mna hucka kadrrnicka uz niekolko rokov, tak ze sa popytam na skusenosti ... Z vlastnej iniciativy by mi to ne.apadlo ... Aj ked som bola fotit licenia ako "modelka", tak boli ludia hotovi z mojich vlasov, ale uprimne, videla som hadam aj zdravsie :-D

smajliQa

xxy

dakujem, to bolo moc mile od teba, uz si ma dlho nikto tak nezastal :)

neboj zavitam :)
maoam a xxy - pekny den prajem..

ANTENA: ospravedlnujem sa, ze sme Ti naburali temu ..

xxy

mne to nevadi, nakolko su obe velmi mile a nevidim dovod, preco by si nemohli vymenit par sprav cez hociaku temu. vacsina ludi to tu tak robi. inac maoam, som rada ze si si to rozmyslela a neodchadzas :) smajliqa, castejsie by si tu mohla zavitat :)

antena

SmajliQa a Maom prečo si nepíšete e-maily? alebo potrebujete aby každy o vas vedel? alebo si vytvorte vlastnu temu "Čo nove" a pište si tam. Popravde nevadi mi že si tu pišete ale je tu tema o vlasoch nie o tom kto koľko schudol a kto čo ma nove....

Maoam

SmajliQa, jasne, vlastna strecha nad hlavou, ci doma lebo byt je najlepsia investicia (okrem tej do dobreho vzdelania :-)), ak mas po boku toho 'praveho', tak niet nad cim premyslat :D.

Maoam

Smajliqa ano ale uz len trocha, 2 kg (2cm vsade) a finito :-).
Ja trcim stale na tom istom mieste (DE) a robim teraz cez home office.

smajliQa

Maoam, ak nam to víde s tym domcekom, tak ostanem tu. ved na co aj odchadzat, vies... asi uz rozmyslam ako stara zena :D myslim na buducnost :D
ty mi povedz, co robis ... vsetko :)))))
a kolko ti este chyba do ciela? myslim ze uz teraz si ok,,,, chces stale pokracovat ???