Nákupné maniačky - závislost

Lulu2011

xxy - jaj, tak mne ponuky nechodia, sem tam mi pride Asos, Bonprix, ale zase z tých nemeckych ma odradza cena, skor ma bavia aukcie klik klak a mam to, za par a vela :D

xxy

teraz aky zivot - bez interentu alebo kupovania? :D tak neotvaraj tie lakave stranky, a odhlas sa z ich databazy aby ti na mail nechodili ponuky, ako maju vsetko uzasne lacne :)

xxy

hm. tak to rob ako ja - nechodievaj do obchodov :D a kedze nic nevidim, nic ma netrapi :D bolo obdobie ked som viac kupovala - ale aj tak som to nenosila, takze som to porozdavala, niekedy este aj so stitkami. nosim v podstate dookola par oblubenych veci.

Lulu2011

kejla - mna od vacsiny bizu bolia usi, tak velmi nekupujem, ale sem tam si kupim napr. v Spleene su kvalitnejsie a ked maju vypredaj :D to su ceny...

ja som skor na oblecko a teraz mam nutkanie nejaku kabelku novu si kupit a este mam zalusk na 3 bundy och

kejla

este som zabudla ze moj fetis su bizu nausnice.. vzdy ked som v meste, musim nejake kupit.. s tym neviem prestat.. ale na tom bazosi sa aj zasmejem, ked vidim ako tam nukaju nausnice po 5 €, ktore som si ja kupila za 1,5 € :)
ako ich mam prestat kupovat ah jaj

Lulu2011

nicolette - ved to a neviem, co bude, ked zacnem pracovat, ale tak to tak beriem, ze budem mat menej casu na flakanie po obchodoch :) ked som pracovala, som chodila do mesta tak raz za 2 týždne, vacsinou som kazdy den po praci padla unavou do postele a prespala poobedie az do vecera

Lulu2011

kejla - hej aj ja tak robim, ze co uz nechcem posuniem dalej :)

ja sa este chystam na ten botox crem od Dermacolu, ale neviem, ci to nie je len reklamny tah :D teraz mam serum s kyselinou hyaluronovou