Nákupné maniačky - závislost

Maoam

Lulu, kazdy mesiac, nejaka malickost ktoru potrebujem, ale vazne malickost, co sa oblecenia tyka, startujem ked su Sales a veeelmi vyberam :D a hladim na cenu, samozrejme. Napriklad ale mam len par parov topanok, jednu tasku ktoru volam kabelka, na to vobec nie som zatazena. Nula bodov. A kupujem co mi treba, navyse sa mi meni vkus, ako starnem, takze viem, ze to co nosim teraz, o par rokov nosit uz nebudem, hoci mozno budem mat tu istu postavu, ale proste vkus a vek uz bude iny a tym padom iste budem nosit nieco ine.

Lulu2011

z 1 nohavic 10 ks? uff, tak som fakt asi v jemnejsej faze :)) zatial mam z 1 rifli 2 velkosti a z jedneho svetra tiez 2 len jeden strieborny a druhy zlaty :D :D (ale ten bol v zlave) :)

Lulu2011

Maoam - mozno aj preto setrit neviem, tak nejak si to davam dokopy, ze mam malo, ze z toho mala nikdy velke veci nebudu, tak davam aspon na sale a mam z toho radost...

Maoam

Lulu, su ludia, ktori si kupia potom z jednych nohavic 10ks ;DD, alebo narobia dlhy a aj tak dalej kupuju, tak kym toto nerobis, myslim, ze sa z toho dostanes :-)).

Lulu2011

Maoam - tak si mi zrusila vycitku, som si dnes kupila rifle v zlave za 7 eur :D

tak snad ked prekrocim 30 bude to lepsie :D

ako casto povedzme za mesiac si ty nieco kupis pre seba?

Maoam

ako Lost uz pisal, oplati sa investovat do niecoho stalejsieho a vyhodnejsieho, napr. byt a pod...

handry su handry, ked uz kupovat, tak len vo vypredajoch a mat hranicu, proste das max. tolko a tolko a viac nie, ani keby boli akekolvek pekne

Lulu2011

len rozmyslam, ci s tým ist za psychologickou..ze dobry vela nakupujem...to som videla len v americkych filmoch, take sedenia v kruhu dobry den, volam sa xy a som shopoholicka

Maoam

Lulu, cojaviem, tak skor mas podla mna vycitky, lebo by si tie prachy mohla dat cojaviem na splatku hypoteky, mozno si aj uvedomujes viac vsetko ten konzum naokolo...

Ked som bola mladsia, minala som viac, mala som fazy, kedy som bola total na oblecenie fixovana, ale to som bola vo veku 20+, co je vtedy uplne normalne, oplieskat prachy na handry :D.
Ale ked som raz zistila, ze som par vriec veci darovala, tak ma to preslo.....ked som si predstavila vtedy tie prachy, ktore v tom boli, a ako Lost uz pisal, kupovala som aj ja vtedy dost drahe veci.
Teraz by som si zaklopala na celo :D. Vies, ked zozenies rifle v Sali za 12e, je to ine to je OK si myslim :D.

Lulu2011

Maoam - myslim, ze som bola bezne dieta, vela sme si dovolit nemohli, ale mala som tak normalne veci si myslim, trochu sa to zhorsilo, ked som odisla na strednu, mali sme menej penazi, resp. oblecenie sa kupovali len na sviatky na meniny, narodeniny, Vianoce, popripade ak som si brigadou nieco zarobila

a ano tie sale su na nervy!!! a ked nie sale, tak nove kolekcie...

Lulu2011

pozeram, ze tu nikto zavisly na nakupovani nie je :)))

a mozno nakupujem beznym sposobom cojaviem...ked vidim ine zeny v OC ako sa vlacia z 10 taskami z butikov ako zo Sexu v meste...

ono to je problem asi az vtedy, ked clovek by nemal rozhadzovat, lebo ma usetrit na ine