Velke rozdiely na vyplatnych paskach partnerov

Príspevok v téme: Velke rozdiely na vyplatnych paskach partnerov
elaine

Mam dost problem s tym, ze partner zaraba 3-4 krat viac ako ja. Chcela by som odist do zahranicia, alebo vacsieho mesta, lebo tu zijem doslova od vyplaty do vyplaty, ale on o tom nechce ani pocut. Aj dovolenku mi chce teraz zaplatit z vacsej casti on, nechape, ze mi to vadi, ze chcem byt samostatna. Co by ste robili? Opustit ho kvoli tomu, aby som si setrila hlupe peniaze, alebo zostat a cakat, ze sa mozno niekedy naskytne miesto, kde mi daju o 100e viac? Nikdy sa mu nevyrovnam. Bojim sa, ze po case by mi zacal vycitat, ze napr. stavbu domu financoval z vacsej casti on a podobne...

elaine

asi na to, ze sa zbadam az ked budem unho byvat:( stve ma, ze ked sa vyriesi jedno, zas nastane iny problem, uz mi to ide na nervy

Maoam

Myska, to nie je nic nove, vkuse tie iste problemy, ktore nemaju sancu sa poriesit, lebo ste diametralne odlisni a s diametralne odlisnymi predstavami o zivote a uplne inymi prioritami a ty si s nim vrcholne nestastna a iba stepujes na jednom mieste a nie a nie sa pohnut v zivote vpred, ale SAMA SI STOJIS V CESTE. Dievca spamätaj sa, myslim to v dobrom. Mas 26, kedy ak nie teraz?

Maoam

Myska, toto je strata casu, uz cele mesiace riesis X veci okolo vasho vztahu a stale daco nove a nove. Vzhladom k tomu, co si pisala v tych 8 ci 10 dalsich temach, preco si preboha este nevypadla sama za hranice? Dokedy chces cakat? Na co este cakas, na znak z nebies, ci na co? Kks......

elaine

Maoam-lebo vecne zabudam hesla:( Ale o to nejde-mimochodom tamto sa vyriesilo, precital si temu a pochopil...Ale zasa iny problem:(

Maoam

tak moment, ELAINE = MYSKA12 z temy o peknejsich tujach?

Preco mas stale nove nicky? To ludi zavadza, lebo keby vedeli o vsetkych temach, tak maju na vec iny nazor.

elaine

Naposledy som mala na tanieri, ze s nimi v nedelu rano nejedavam. Par krat som jedla, ano, ale niekedy nechcem!! Chcem si pri ranajkach pozriet nieco v TV alebo chcem spat dlhsie, lebo je to jediny den, kedy nevstavam do roboty. On to proste nechape. Alebo to, ze nejdem von vzdy, ked pridu jeho znami. Som introvert, nechcem sa pred niekym stale pretrcat. Co mam robit?? Keby som tam byvala a nahodou vynecham jedny ranajky v nedelu, stavim sa, ze m to bude vycitat. A ak nie vycitat, budem aj tak vediet, ze ho to stve. Chapete ma?:(