Občiansky preukaz s čipom

Príspevok v téme: Občiansky preukaz s čipom
Yersinia

Stratila som občiansky preukaz, myslíte že už teraz robia OP s čipom? Dočítala som sa že čipové OP sú v "platnosti" (asi schválené) od 1. júla 2012 ale do 30. novembra 2012 bude možné vydávať OP bez čipu. Celkom nerozumiem tej formulácii :) Ak s tým niekto máte skúsenosť prosím dajte vedieť. Dík :)

milli11

Myslim, ze u nas bude cez vikend minimalne zamracene.

Zas sprejovali. Krizom krazom. Uz len staci hrat piskvorky. :DDD

Ako aj o tom pisu, ale ja si tiez pamatam, ze tie mraky boli volakedy (aj) biele. A teraz? Sive, nudne. :(

Pocasie na vase zelanie, staci si objednat. :DDD

milli11

Ved to, ze stalo sa o tom hovori, ale zatial sa nic take strasne vlastne nedeje. Ale ked to pride ako rana z nicoho nic, to bude este len sila!

A toto som citala len pred chvilou.

"Více než 400 Izraelců, včetně profesorů práva na Tel Aviv University Menachem Mautnera a Chaim Ganse, nedávno podepsali online petici vyzývající piloty izraelských obranných sil, aby odmítli uposlechnout rozkaz bombardovat Írán.Máte možnost říci „Ne“, píše se v petici určené pro piloty. „Jistě, není to jednoduchá volba. Zahrnuje hluboké morální a profesní dilema a nese to s sebou hrozbu zničení kariéry a co víc, i hrozbu trestného stíhání. Nicméně, je to vaše povinnost zvážit nejpečlivěji a vážně možnost, že tím, že řeknete „Ne“ poskytnete důležitou a zásadní služby státu Izrael a všem, kteří zde žijí.“
Petice upozorňují, že v případě útoku na íránská jaderná zařízení by mohlo rozptýlení radioaktivních materiálů zasáhnout civilní obyvatelstvo Izraele."

mlost

napr taky afpark kde som sa musel prave naranajkovat asi zmizne :D a teraz by som mal ist do rakuska pre konzervy s jedlom ale taaak sa nmi nechce :D ale mam ist :D ?? fakt netusim... ked do decembra je casuuu :)

mlost

no ten pad eura to bude extremne drsne ak to bude zo sna na den :D
tak ako neverilki ze padnu lehman brothers etc etc etc tak teraz neveria ze moze padnut juro....

milli11

Apropo, chemtrails. Kolki neverili a uz to kazovali aj v hlavnych novinach na JOJ.

Pozrite si video z 5.8.2011, prejdu asi dva reklamy a potom idu noviny a cas, kedy to zacina je od 8:23.

www.joj.sk

Toto je ich verzia, preco to robia. A tu je ta neoficialna verzia.

www.cez-okno.net

blip.tv

milli11

Yersinia, ty si dalsi moj clovek. nwo, takze vies, o com je rec. ;) My sprisahanci! Pozeram, ze coraz viac ludi o tom vie a coraz viac sa to odhaluje. Svita nam. :)))

V decembri 2011 som na nete videla video, kde nejaky stary pan hovoril o ich planoch, co sa mu podarilo zistit. Vraj sa planuje zautocit na Iran (jasne, ropa) a asi aj Syriu. Ale skor ten Iran im lezi v zaludku, pardon v ceste k rope.

A v decembri tohto roku vraj nechaju (chcu nechat) padnut euro aj dolar a ma vzniknut nova supermena Amero. Euro krizene s dolarom. Do toho by sa im hodila poriana kriza, ale az taka, ze by bol strasny chaos a do toho by prisli oni, s nwo, ktory by nas, akoze z toho dostal, pritom by vsak nase prava a zivoty kontrolovali ini, ti mocni. Ale zas tak skoro by to malo byt? Dufajme vsak, ze sa im to nepodari.

Yersinia

2 milli11
jééj ďalší konšpiračný blázon :)))
s tými kódmi máš pravdu ja si to všímam už dlho. Aj chemtrails, aj aspartam, aj fluór, aj "nenápadné" pribúdanie rakoviny, aj to že všetko smeruje k NWO, aj to že tu naplno beží transhumánna agenda možno aj pre to, aby nám čip v ruke prišiel úplne prirodzený. Ale je to nehumánne :(

Yersinia

2 milli11
jééj ďalší konšpiračný blázon :)))
s tými kódmi máš pravdu ja si to všímam už dlho. Aj chemtrails, aj aspartam, aj fluór, aj "nenápadné" pribúdanie rakoviny, aj to že všetko smeruje k NWO, aj to že tu naplno beží transhumánna agenda možno aj pre to, aby nám čip v ruke prišiel úplne prirodzený. Ale je to nehumánne :(