Modeling a akné

Príspevok v téme: Modeling a akné
heidi454

Chcela by som byt modelka, som vysoká a chudá, nedokázem o sebe tvrdit ze som krásna, len ostatni mi vravia, ze mám zaujímavú tvár a postavu, preco nerobím modelku. Velmi rada by som sa modelkou stala, ale problém je ze mám akné. Velmi ma to trápi, lebo vacsina modeliek má krásnu plet. Vedela by som byt modelka aj tak?

iskierka

hej hej, pravda sa niekedy nepocuva dobre:/
btw. Megan ma odkedy zly ksichtik? to je mi novinka... aaale ona si to moze dovolit :D

M 25

dik iskierka .. snažila som sa im to vysvetliť.. proste v modelingovej brandži je velká konkurencia a porovnávať sa s Megan?! hmmm... :))

iskierka

M25 nepovedala nic zle, je to proste tak, ze ak nemas tvaricku dokonalu, tak zaciatky na presadenie sa v modelnigu budu tazsie... a to ze spominate Megan a ine modelky, ktore nemaju dokonalu plet, napr. Kate Moss..ok, jasne, nemaju, vsak aj ony su len ludia, ale maju v brandzi uz kapanek par rokov za sebou, u nich je to uz "odpustene" :P
a dnes je krasnych dievcat, ci uz postavami alebo tvarou, neurekom. agentury si maju stale z coho vyberat a vyberu si tu dokonalejsiu, cize M25 odpovedala absolutne normalne a pravdivo. mojej znamej vychrtline tiez kazali upravit si plet, tak som na nu len pozerala, ze co akoze si ma dat upravit, ked mala asi iba jeden pupienok na brade a to bolo asi tak vsetko...naroky su vysoke, hm

M 25

no ja som pochopila tak, že hovoríte o Megan, kedže ju ste spomenuli ..
a závidieť heidi? ako čo jej mám závidieť teraz??:))
poradiť som jej poradila, tak aká závisť?

hovorím z vlastnej skúsenosti, bola som rok v jednej trnavskej agentúre.. mala som mierne akné, ale dali mi šancu kvôli mojej výške.. ale ked som videla tie stovky dalších priam dokonalých dievčat..

nech to skúsi a uvidí, ale nech si nedáva velké nádeje .. toť vsjo

nocca

a mimochodom M 25 videla si niekedy modelky bez mejkapu? asi nie ze, lebo niektore by bez licenia vyzerali horsie nez obycajne zeny na ulici

M 25

závisť ako na koho?! :DD hehe ste ma pobavili teraz :)

čo je závistlivé na tom, ked si myslím o nejakej žene, že je krásna?! :DD

heidi454

Samozrejme, nie som tak krásna ako Megan :) Ona je naozaj pekná zena, ja som este, mozme povedat, dieta :D a dakujem vám ze mi pisete a pomahate :)