Modeling a akné

Príspevok v téme: Modeling a akné
heidi454

Chcela by som byt modelka, som vysoká a chudá, nedokázem o sebe tvrdit ze som krásna, len ostatni mi vravia, ze mám zaujímavú tvár a postavu, preco nerobím modelku. Velmi rada by som sa modelkou stala, ale problém je ze mám akné. Velmi ma to trápi, lebo vacsina modeliek má krásnu plet. Vedela by som byt modelka aj tak?

nicolette

a koľko máš rokov? ak si ešte v puberte, tak to je ok... aktuálne by som zašla ku dermatologovi a kozmetičke na prečisťovanie pleti, potom uvidíš.. modelky síce na fotkách vyzerajú dokonalo, ale nevieš si ani predstaviť, akú prácu si s tým dajú grafici, kým tu fotku upravia a dajú do dokonalej podoby :-) nehovoriac o tom, že niektoré modelky nie sú ani pekné a vidíš, uchytili sa :) takže popracuj na tej tváričke a uvidíš, či na to máš :)

M 25

hej? to som si nikdy na Megan nevšimla ...

lenže čo tam nejaká jazvička, či pupák!! oproti jej kráse a tej postavičke ... to sa nedá porovnávať.. a pochybujem, že autorka je taká ako Megan .. ale nemôžem vedieť samozrejme..

Nela41

Keď si pozrieš napríklad pleť Megan Fox tá ma samé jazvy a krtince na čele a aká je slávna. Ak nemáš kopec červených hnisavých pupákov choď do toho! :)

piraatka

podla mna by to nemal byt problem, pokial sa nejedna o naozaj velky extrem, ale iba o pupaky, to ma kazdy, aj modelky to maju, na fotkach ich uz pani grafici upravia a nedostatky daju prec, takze to si ty nemysli, ze kazda modelka ma bezchybnu plet...

M 25

hej, lebo nemajú vôbec už aj tak dosť modeliek , u kt.nemusia nič retušovať, isto sa budú zapodievať s nejakou, čo je ešte práce naviac s jej tvárou ...

hej, jasné, že je rozdiel, v akej forme a kde a tak .. to nenapísala, tak som reagovala len na tieto info, čo poskytla..

ako vyskúšať to môžeš, ale vela od toho neočakávaj..

preto vravím, najprv to dať do poriadku a potom ísť za svojím snom..