Hrčka(možno vyrážka) na penise

Príspevok v téme: Hrčka(možno vyrážka) na penise
hanbim sa

Dobrý deň, je mi trochu blbé tu o tom písať, ale na penise sa mi objavila taká hrčka. Nachádza sa to medzi mojím ľavým vajcom a penisom, skoro až na penise. Už je to tretí deň a stále to nemizne, len to zmenilo farbu, už to nieje červené.

Má to asi 2 cm na šírku a 0,5 cm na výšku, moc to nebolí, len trochu, veľmi málo pri dotyku.

Prvý krát, keď som si toho všimol, tam bolo aj trochu hnisu(veľmi málo), teraz už tam nieje.

Vyzerá to tak trochu ako keby som tam mal opuchnutú nejakú žilu, ale niesom si tým istý, je to pod kožou.

Nechránený sex som chvíľku zažil, ale s partnerkou som už mesiac a pred tým žiadne problémy neboli, ona tiež žiadne problémy nemá.

V minulosti som mal na penise už vyrážky, mám silné akné na chrbte a občas sa vyhodí aj niekde inde, vtedy to bolo to. Myslel som si, že je to tak aj teraz, len to proste vyzerá už trochu inak, je to pod kožou a je to veľké...

Čo to asi tak môže byť? Viem poskytnúť aj fotku.

Ak to do pár dní neprejde, idem k lekárovi, ale radšej by som sa tomu vyhol, hanbím sa. Nehanbím sa ani tak urológa, ale obvodnej lekárky.

Treba vlastne pred návštevou urológa ísť k obvodnej?

govk

Možno to máš tukovú guličku.Alebo ked si sa holil sa ti spravila vyrážka.No obvodnej nemusíš ist.Aj tak ona sa tomu prd rozumie,a pošle ta k urologovi.Nečakaj a bež za ním.