Očista čriev

Betka132

Tak zaludok alebo creva? Creva precistis jednoducho - prehnadlami. Ja som mala dokonca roky problem so zapchou. A potom som isla do nemocnice na operaciu a pred nou mi dali prehanadla aby mi vycistili creva. A cudujsa svete, odvtedy nemam problem so zapchou. Sama sa tomu divim. Zaludok cistit nepotrebujes, ten je cisty, co do neho vojde, to z neho zas odide. Zapach z ust moze mat viac pricin. Jedna z nich moze byt aj paradentoza. Cistis si zuby poctivo aspon raz denne aj medzizubnou kefkou, cistis si aj jazyk? V priestoroch medzi zubami ostavaju zvysky potravy, hniju a smrdia. Ak je zapach z ust sposobeny naozaj niecim zo zaludka, tak to treba navstivit lekara. Skus sukromnu kliniku kde ti spravia komplexne vysetrenie, mozno ti budu robit aj neviem ako sa to vola, tu hadicku do zaludka.

araz

nemam to z ustnej dutiny,bola som u zubara s tým a povedal,že zuny mam v poriadku,cistim 3 x denne,používam všetko čo sa ustnej hygieny používa,ja si mysli,že to mam zo žaludka preto lebo mi to vychádza tak zvnutra treba ked si kýcnem tak to smrdi,pijem 2 x denne matový čaj + 3 litre čistej vody

myslite,že klistir by, tak očistil čreva,že by ten zápach ak by to bolo žaludkom mohol prestať?

15082012

maoam preco zrusili moju temu? :( och joj...
inak skus si zaliat mätu vriacou vodou a to pit pekne to osviezi dych :) a pred rokov som pisla zihlavu na ocistu ale to bola ocista krvi no akurat mi z nej bolo zle

Maoam

to mozes mat aj z ustnej dutiny, zuby a dasna mas v poriadku? mandle este mas a ak ano, nemas v nich chronicky zapal?