Ja neviem mam to ukoncit?

Príspevok v téme: Ja neviem mam to ukoncit?
dastmi

Caute,chcem sa opytat ... alebo ja uz neviem ako to mam nazvat,mam priatela chodim s nim vyse roka,byvame spolu,ale posledny pol rok je to podla mna dost biedne,neviem ci je vo mne chyba alebo kde uz,vobec si nemame skoro co povedat nikam nechodime len doma sme stale,ak chcem niekde ist tak bud povie ze nemame peniaze alebo robis si srandu som unaveny ,iba ked chce sex to unaveny nieje,ma tri dni volna napriklad a furt ze je unaveny,totalne je otraveny ak ho o nieco poprosim,a ked sa prituli to len prsia a susku mi hladi,uplne chore ku vsetkym je mily uzasny,no napriklad pred letom ze uzijeme si leto krasne a hovno sme si uzili tak so sevrou vsetko mozne ho bavilo ta je o 5 rokov mladsia od neho on ma 21 a ja 25 a ked som chcela ja s nim nieco hrat tenis volejbal tam ma odbil slovami ze somnou ho to nebavi,to sme boli u nich v cechach nakoniec si to vsimla jeho mamka tak som musela ist domov vlakom a bolo po lete tak som zbytok stravila doma,a ked som mala oslavu nRodenin tak ani sa neunuval prist,bolelo ma to riadne ale slubil ze mi to vynHradi,no a teraz lezim v druhej izbe on si spokojne spi a ma ma total v pecku

dastmi

o dva tyzdne by som sa mala pdstahovat teda mam si zobrat len to co som si ja kupila to co mi kupil on tu mam nehat hah

nicolette

no ako si to tak čítam ďalej a ďalej, nezávidím ti.. to nie je sranda, ako sa k tebe správa.. akože ani ja nemám ideálneho partnera, tiež som občas psychicky unavená, ale toto? prepáč, ale to s láskou nemá asi nič spoločné...

dastmi

myslim si ze povaha taka nieje,skor len ma tendenciu ma urazat ze somnou ho nic nebavi,pretoze s 15 rocnou segrou ho bavilo uplne vsetko ,ale to vravim doslova vsetko kdezto ja ked som nieco chcela tak povedal ty to nevies stebou ma to nebavi,on je totiz hokejista a vecne sa vyhovara na to ze je unaveny a keby som vedela co je to sport tiez by som sa tak chovala,skor to vidim tak ze on si je mnou isty tym padom nema dovod budovat a upevnovat nas vztah,plus klame ma,nemame spolocne konicky akurat tak lezat v postely,tu si myslim ze nieje pomoci uz je to na bodr mrazu a z mojej strany nieje chut ani nic vlastne preco ja by som mala byt ta co to zahranuje snazila som sa uz dlhu dobu neda sa to do nekonecna,chlapec jednoducho nema zaujem a prednejsie su mu je blbosti a hole zeny co si pozera a pri tom si ho chyta,tak tu si myslim uz aj sama mam odpoved lenze to nieje take lahke,zijeme spolu v inom state a chlapec mi na zaciatku vztahu povedal ze pracovat nemam ze on sa o vsetko postara no vidim jak sa postaral,25 ma vyplatu vcera prisahal na nasu ladku ze mi da na letenku domov,takze tak ja som sa prestahovala do obyvacky, a absolutne s nim nerozpravam

nathalia09

možno je taká povaha,radšej je doma.Ja tiež niekedy taká vačšinou bývam,moj je zas aktívny,rád chodí všelikde.
tak skús sa sním porozpávat o všetkom čo ťa zaujíma,a naznač mu,že ak mu na tebe nezáleží,tak načo byť spolu.

dastmi

bohuzial je to moc divne a aj smutne,neni nic horsie ako ked niekoho milujete naplno a ten druhy to len vravi a to je vsetko,klamstvo vo vztahu tiez hrozna vec,neustale utajovanie veci ,klamanie do oci to tak strasne boli,a este aj to ze pokukuje po druhych a uplne okato to uz rovno mi moze niekto rozbodat srdce nozom myslim ze to bude menej boliet,zamyslam sa sama nad sebou a je mi z toho nanic uplne,od vcera sa s nim nevypravam spala som v inej miestnosti vobec ho to nesralo