Ja neviem mam to ukoncit?

Príspevok v téme: Ja neviem mam to ukoncit?
dastmi

Caute,chcem sa opytat ... alebo ja uz neviem ako to mam nazvat,mam priatela chodim s nim vyse roka,byvame spolu,ale posledny pol rok je to podla mna dost biedne,neviem ci je vo mne chyba alebo kde uz,vobec si nemame skoro co povedat nikam nechodime len doma sme stale,ak chcem niekde ist tak bud povie ze nemame peniaze alebo robis si srandu som unaveny ,iba ked chce sex to unaveny nieje,ma tri dni volna napriklad a furt ze je unaveny,totalne je otraveny ak ho o nieco poprosim,a ked sa prituli to len prsia a susku mi hladi,uplne chore ku vsetkym je mily uzasny,no napriklad pred letom ze uzijeme si leto krasne a hovno sme si uzili tak so sevrou vsetko mozne ho bavilo ta je o 5 rokov mladsia od neho on ma 21 a ja 25 a ked som chcela ja s nim nieco hrat tenis volejbal tam ma odbil slovami ze somnou ho to nebavi,to sme boli u nich v cechach nakoniec si to vsimla jeho mamka tak som musela ist domov vlakom a bolo po lete tak som zbytok stravila doma,a ked som mala oslavu nRodenin tak ani sa neunuval prist,bolelo ma to riadne ale slubil ze mi to vynHradi,no a teraz lezim v druhej izbe on si spokojne spi a ma ma total v pecku

lalinaku

tak si sadnite a povedz mu ze sa s nim musis o niecom vaznom pozhovarat. POvedz mu vsetko co citis , co si prezivala ked ta pozranoval atd... ak to nebude chciet riesit a budes mu lahostajna tak si si odpoved sama nasla.

nicolette

dastmi, keď som si tak čítala tvoj príspevok, tak som sa v ňom miestami našla :)) ja som väčšinou tá, ktorá chce ísť von, ja som väčšinou tá, ktorá sa chce ísť prejsť, ja som väčšinou tá, ktorá organizuje naše spoločné akcie... :)) keby to bolo na mojom priateľovi, tak ideme von asi tak raz za mesiac :) nie je úplne pasívny, ale tiež má tendenciu sa občas vyhovárať ako je stráášne unavený, ako sa mu nechce a pod... ale keď chce niečo on a mne sa náhodou nechce (čo je málo), tak už je zle.. mne takéto veci tak dvíhajú adrenalín :D

dastmi

a este dodam ze ked to zacnem riesit tak mi jedine na co sa zmoze ze ty mas furt nejaky problem a zas sa nevypravame

dastmi

no niesom v depke alebo som ale nonstop :))) ,plusy minusy? plusy ja bohuzial nevidim uz ani ,a minusy zo je to co som napisala,proste mrzi ma zo velmi lebo mam ho rada ultimatum uz bolo jeden den bol normalnya potom klasika,to je fakt strasne ze sa spytate cloveka ci nepojdeme do lesa sa prejst a on vam povie co si sa zblaznila? to nemyslis vazne a uplne otraveny

lalinaku

jooj :( to co pises je smutne , ale potrebujeme poznat viac detailov...napis plusy a minusy a pod. tazko z toho posudit. mozno si teraz len v depke

lorinnes

dufam ze je tato tema fake...ale ak nie..to ako možeš vydržat? Ja by som nedokazala byt s nekým s kým už pol roka to nemá iskru a to po pol roku byvania. To mas potom uz ake vyhliadky do buducna? Pekne sa s nim porozpravaj, možno zváž nejake ultimatum a ked to nepojde takto tak si zbal kufre, pripadne ich zbal jemu a najdi si niekoho koho to bude s tebou bavit :) takto budeš iba zbytočne nešťastná