Ahojte Co je pre Vas zmysel zivota ? Co je pre Vas zivotna hnacia sila ?

bingham

Beskyd

Cloveka..(co sa kazdy den musi zobudzat v nedostojnom prostredi Petrzalky a kazdy den musi chodit MHD, plnou oprsklych a neprijmenych ludi do roboty bez buducnosti.

plus ked zoberiem do uvahy fakt, ze aj tvoj partnersky zivot je beznadejne strateny, kedze aj tu si opat nepouzitelny...)

nazoaj nemam v umysle vytocit, az taky kruty fakt nie som :))

ale jedna vec ma tesi...ze aj v takomto tragickom stave mas v sebe dostatok sudnosti a vies, ze pre ziadnu zenu nie si vhodny a nezasluzis si ju...a to myslim naozaj v dobrom :)

beskyd

bingham, ty si fakt vymydleny chalan, heh, to akoze skusas ci ma vytocia prispevky poloretardovaneho chlapca co sleduje moje temy na fore a pak nad mojimi komentami onanuje v inych temach a splieta nezmysly?:)) skus seberovnych dakde na futbalovom vyjazde v trnave, ti ta mozno budu brat vazne aj s tvojim brilantnym usudkom:)

port

pre mna je zmyslom zivota samotny zivot. zbytocne nad nim nefilozofujem, jednoducho ho zijem. tesim sa ked sa da a riesim ked treba riesit. analyzujem len ak to ma zmysel, nezabijam cas planymi uvahami. a hlavne sa snazim co najviac usmievat. vtedy prichadza ta spravna radostna energia a s nou dobra nalada. a tak sa znova tesim...

bingham

Beskyd

hehe hryzkas hryzkas, ale bohuzial na nespravnom mieste...ja ti s tvojou neschopnostou uplatnit sa a nieco v zivote dosiahnut nedokazem pomoct :))

A mily Beskyd...poukazovat na pracu SBS(alebo predavaca) mi pride Velmi vtipne...hlavne od cloveka co studoval niekolko rokov pravo(za peniaze svojich rodivov) a potom napise na forum ze chce robit Kamionistu :P

a potom sa ludia divia, ze je tu taka uroven pravnikov :)

Mjr.Matrix

Pre Vas eva321
velmi pekne uvazujete
k 18.08.12 11:54
len tolko uvediem :
Poznat a pochopit predurcenie nasho zivota
a tak dame nasmu zivotu zmysel postupne zdokonalovat predurcenost ktoru je potrebne pochopit alebo zit na zivotnu nahodu kde je zaklad prezit

Mjr.Martix

Pre Vas Sejla

Urcite je vo Vas Sejla vela dobreho nedavajte sa v zivote manipulovat ale
ani nemanipulujte s ludmi

beskyd

bingham, no to by ma strasne zaujimalo v com si sa ty s tymto levelom myslenia uplatnil:) vyhadzovac alebo SBS v petrzalskom tescu?:) ci tatko vybavil flek v dozornej rade dakde v slovnafte alebo vodarnach?:P ty bud hlavne rad ze ta ma kto chytit za ruku, inak by si nemohol ani predavar baklazany na trhu. a to myslim v dobrom:)