Pisal si na zoznamke s inymi zenami

Príspevok v téme: Pisal si na zoznamke s inymi zenami
Betka132

Zoznamila som sa s muzom cez isty zoznamovaci portal. Rozumeli sme si, vsetko bolo super, mali sme spolocne zaujmy, rovnaky zmysel pre humor. Dokonca sme spolu uz boli aj na dovolenke, on mal naplanovane ze pojde sam do Talianska na 5 dni liezt po horach a pozval ma, ja, kedze tomu tiez holdujem som sla. Spali sme v stane v kempingu. Po dovolenke mi hovoril ze ma lubi a podobne blaboly. Ja som sa raz pozrela na jeho profil na tej zoznamke (nie je to azet, je to portal cisto len na zoznamovanie single ludi) a zistila som, ze tam stale chodi. Nepisala som mu nic, ale on videl, ze som ho pozerala a pytal sa ma ze preco. Som mu odpisala, ze len som si chcela este raz pozriet co vsetko vo svojom profile uviedol. On mi napisal, ze on uz ten profil zrusil, nechape ako je mozne ze tam stale je a ze nasiel mna, lubi ma, ziadnu inu zenu nehlada. O dalsie dva tyzdne som zistila, ze tam stale chodi. Byva dalej odo mna, preto sa nevidame casto (2 hodiny cesty autom) ale pisali sme si kazdy vecer na FB. On sa so mnou o 22 hod. rozlucil ze je hrozne unaveny a ide spat. A ja priznavam, vytvorila som si novy profil a spehovala som ho. Jak sa so mnou rozlucil a "isiel spat", prihlasil sa na zoznamku. Stale mal v profile napisane ze je single a hlada vaznu znamost. Ja som mu napisala z vymysleneho profilu a samozrejme chytil sa, hned sa o mna zaujimal a pytal fotku. Tak som sa mu priznala kto som a ze nech na mna zabudne. Najskor bol hrozne nasraty, nadaval mi, ze som ho len vyuzivala (na dovolenke platil vacsinou on, neprispela som mu na benzin ale on by tam aj tak isiel) a "z velkej lasky" mi daroval turisticku bundu, hoci ja som od neho nic nepytala. Tvrdil, ze ziadne dalsie zeny nehladal, ale nikdy nevysvetlil preco tam bol stale aktivny a pisal inym. Napisal mi, ze keby som den pockala, on si ten profil zrusi (samozrejme verim) a ze je chore ze ho sledujem a testujem. Na druhy den si ten profil naozaj deaktivoval, mne je to uz ale teraz jedno. Inak planoval so mnou dalsiu dovolenku este v septembri, zase taku turisticku. Prvy den mi pisal nasrate sms, potom sa trochu ukludnil a zase zacal pisat blaboly ze len mna lubi a ziadnu inu nechce. Preco ale potom chodil na zoznamku, v profile mal, ze je single a zoznamoval sa s inymi zenami? Co si o tom myslite? My sme si uplne perfektne rozumeli, preco to pokazil? Skusal, ci nenajde nejaku este lepsiu alebo ma chcel podvadzat?

Maoam

pravda je kruta, teda ten moment, ked sa cloveku, v tomto pripade zene zacnu rucat iluzie a predstavy, ktore o vztahoch ako takych ci konkretnom muzovi mala

ak zena prekona tuto fazu a dokaze sa s tym vysporiadat a zariadit sa po novom, automaticky casom bude vztahy a muzov uz vnimat inak a aj seba samu, ale s touto zmenou (nemyslim teraz zaryty feminizmus a pod., ak by niekto mylne uvazoval tymto smerom), kedy sa zena stane dost triezva, prakticka a ked ju uz nie je take lahke oblbnut, zmanipulovat a ked ma vlastny nazor a vie sa aj presadit, s tymto maju isti ludia potom problem

beriem to tak, ze s takou zenou uz nie je lahke manipulovat, co niektorych stve

doubledog

kedze nenasiel nic extra, hladal dalej, pricom si nechaval teba ako zalohu, a popritom ti tlacil do hlavy kaleraby.
to je u muzov uplne normalne.
a neverim, ze ti to nie je jasne.

a btw. kde ste to boli? daj tip na dobru lokalitu

Betka132

Leela333: no presne takto sa on k tomu stavia, podla neho je vsetko moja vina. Lebo ja som mu nedoverovala. A ja mam predsa povinnost mu doverovat. Aj ked mi klame, to je jedno, ja mu musim verit. Zlomil mi srdce, za ten kratky cas som sice nebola zamilovana, ale mala som ho moc rada. Lepsie to ukoncit teraz ako keby tam neskor boli vacsie city. A napriek tomu ze sama uznavam, ze spehovanie nie je spravne, som rada, ze som to urobila, lebo som zistila pravdu hned na zaciatku. Keby som to zistila o pol roka o rok, tak by to ovela viac bolelo. Takto som si 3 dni zadepkovala a idem dalej. Stale ma to mrzi, ze to takto vyslo, ale nedokazem byt s niekym, kto mi klame bez problemov a bez akychkolvek emocii do oci a potom hadze vinu na mna.

Leela333

Samozrejme, že vo vzťahu má byť dôvera, ale keď si mu už na to prišla, tak jasné, že ti teraz bude vyhadzovať na oči, že si ho špehovala len aby si z toho nakoniec vyšla ty ako tá zlá pritom on si vypisoval a možno sa aj stretával s inými babami keď mal teba :D No nie sú tí chlapi podarení? Všetko otočia proti nám :D
A myslím, že by nemal problém to celé zopakovať zase na inej zoznamke možno.

Betka132

odpovedam: "Mozno bude dobre zvazit hladat si znamosti inde nez na internete. Pretoze kto sa rad zoznamuje cez net, casto sa zoznamuje s viacerymi naraz ;-)"
Vidis, to je logicke, toto ma nikdy nenapadlo ale co mam skusenosti je to pravda.
"tiez som verila svojmu ex, ze som jeho jedina" chlapi vykrikuju, ze vo vztahu musi byt dovera, ze nesmieme kontrolovat, spehovat inak si ich nezasluzime. A ked im verime a ani raz neskotrolujeme tak dopadneme takto ako ty. On si veselo uziva s inymi.

odpovedam

Betka, vybodni sa na neho. Chlap, ktory sa ta snazi opit rozkom - ked ti po super kratkom case povie, ze ta lubi a ktory chodieva do zoznamiek, aby opijal aj dalsie, ti za to nestoji.

Poviem ti pravdu, tiez som verila svojmu ex, ze som jeho jedina. Vedela som, ze chodi na pokec a pomaly denno denne tam chatoval. Ale verila som mu, hoci tiez mal v profile, ze je slobodny. Argumentoval tym, ze to nezmeni na "zadany", lebo si chce chranit sukromie.

Az napokon ma s niekolkymi z tych bab na pokeci podviedol. A perfektne to kryl, kedze sa mi priznal az po nasom rozchode a pocas chodenia som si nic nevsimla.

Spehovala si ho, to je pravda. Ale vidis. Aspon si zistila, co je to zac. Never chlapovi, ktory ti prilis skoro povie, ze ta lubi ;-). Iba sa ta snazi opantat recickami. Mozno bude dobre zvazit hladat si znamosti inde nez na internete. Pretoze kto sa rad zoznamuje cez net, casto sa zoznamuje s viacerymi naraz ;-).

Sama pises, ze uz mu nedokazes verit. Ani ja by som nedokazala. Klamal ti od sameho zaciatku. Cize ty mu nic nedlhujes.

Betka132

Laurina: :-DDDDD To chlapske plemeno je nejake divne, najst tam nejakeho normalneho je ako hladat ihlu v kope sena. Ja som raz mala chlapa co mi uctoval aj jogurty a rozky co som mu doma zjedla, ale na teba sa to teda nechyta :-)