Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Komplexy kvôli výške..

Príspevok v téme: Komplexy kvôli výške..
1kolka1

Ahojte ... doteraz som s tým nemala nejaký extra problém, lenže v poslednom čase som si všimla, že veľa ľudí má pripomienky na moju výšku... Mám len 15 a meriam okolo 180 cm... Už ma nebaví furt počúvať, že som dlhá ako týždeň pred výplatou alebo aká som vysoká...Ostatné baby sú oproti mne o hlavu a viac nižšie a ja sa cítim pri nich ako mrakodrap :(... viem že sa s tým už nič nedá robiť, ale potešilo by ma, keby ste mi poradili ako sa zbaviť týchto komplexov :( Možno sa vám to zdá dosť povrchné ale mňa to fakt trápi.

ďakujem

@

U nas v sportovej triede boli len take vysoke :) ja som mal v 15 tiez uz dlho nad 185, niektore baby u nas mali nad 2m. Okolo 180 je najj vyska pre babu.

zewa

Mat tak tvoju vysku. Bzdy som chcela hrat basket ale som na to malinka. Hlavne sa zdravo stravuj a cvic, aby sa ti kosti a svaly spravne rozostavili. A na tie blbe pripomienky povedz, ze je skoda, ze oni nikdy neuvidia aky je svet z tvojej vysky krasny ;)

renushik

a ešte jedno, keď už také narastiete, baby nehrbte sa, každý je krajší keď je vystretý, a ešte keď sa pekne oblečiete, hm hmmm :D

bingham

Pokial zena nemeria od 185 vyssie tak je to uplne v poriadku..., ale je jedna pravda ze mensie zeny su ovela pritazlivejsie :)

brca

ja meriam tiez 178 .D a aj ja som to neznasala pretoze to je take divne vies ze vsetky baby skoro o hlavu mensie nie a ja skoro vysoka jak chaĺani :P som mala komplexy aj z toho , ze kto by uz somnou chodil ked som taka zirafa :D ale ja mam super brata a ten mi hovori ,ze jeho vsetky spoluziacky chcu byt vysoke a ze je to krajsie .D este niekedy mam depky ale .D ale vies vysoke baby maju dlhe nohy a to je pekne :D moj pripad neratam :D kolena mam dobite jak chlapec .D

nicolette

mne zas nebolo dopriate vyrásť vysoko :) mám len 161 cm, ale nikdy som z toho nemala komplexy, a keď niekto žartuje v tomto smere na moju adresu, tak ho odbijem tým, že dobrého veľa nenarastie :-)

diamant19

ja mam 16 a 183cm ... tiez mi to vadi ale uz viem ze s tym nic neurobim... najhorsie je ze ja som narastla moc rychlo uu v skolke som vyzerala na skolacku :(

akotak

vsetky spickove modelky prezivali toto iste v patnastich rokoch. a ked sa stali slavne, tak vsetkych, ktori sa im posmievali, mohlo od zavisti porazit. mozno to bude aj tvoj pripad. drzim palce!

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.