Aby som sa mal kde vyrozpravat

vinea

pan d :) aaale veď Ti nikto nehovorí, aby si menej prispieval, či nebodaj vôbec :-) Náhodou máš niekedy milé a aj trefné hlášky komentáre atd ;)
No a s tými prekladmi....raz je lepšie inokedy horšie...keď je málo je zle a keď je toho príliš tiež je zle...jak na hojdačke. Ale určite bude aj fajn :)

Ak číta Mate, lost ... tak zdravím :) Vás všetkých troch...samozrejme ;-)

vinea

Ahaa...tak to je ten "ban"...tak mne sa to stalo na tomto fóre už dooosť dávnejšie, že ma blokli :D Tak na chvíľu som si povedala, kašlem na Vás a po istej dobe, keď som sa vrátila, tak ok :) A pritom si nemyslím, žeby som vtedy urážala, alebo niečo také :D Skôr úprimne napíšem čo a ako, však tu nikto nevie, kto-čo v reále robí, čo má vyštudované atd atd, a keď radím priamo z praxe atd, tak sa tu neraz ľudia do mňa obúvajú a pritom oni by mali byť v podstate "amatéri" a vyjadrujú sa neraz k nejakým témam, akoby mali z tej ktorej oblasti pred menom za menom atd :) Viem, že vzdelanie ešte nič nezaručuje....ale keď niekto hovorí napríklad z niekoľko-ročnej praxe a predsa tí ľudia z praxe sa aj navzájom stretávajú na rôznych fórach poradách seminároch stretnutiach atd atd, výmenné pobyty praxe atd, navzájom spolu komunikujú vymieňajú si názory skúsenosti atd, tak asi takýto ľudia niečo vedia či aspoň mali by)))
A tak to neriešim, toto je tu skôr pre mňa raz-začas relax, odreagovanie sa, ak aj na niečom makám robím a pobyt vonku, príroda či čas so psíkom dáko nezaberá, aj tu sa dá prísť na iné myšlienky a trošku vypnúť a potom zas sa človek môže zahrabať do toho svojho :D

A zas ich aj trošku cháp pan d...skôr je to o systéme celkovo aký v zdravotníctve funguje. Keď sme chodili so starkou k psychiatrovi (aj to kvôli vysokému veku, bola imobilná atd), tak som videla, aké tie čakárne boli zakaždým prepchaté...ľuďmi, čo už tam od rána čakali vysedávali a dúfali, že sa dostanú na radu a zas boli objednaní čo si zaplatili (to sme my takto mávali) a to sme boli po 15min takto všetci natlačení ako sardinky, však čo môže za 15min psychiatrička stihnúť??? To akurát naťuká správu hlásenie predpíše recept a už je 15min preč...nieto, ešte aby mala čas si vypočuť problém klienta, alebo s ním niečo konzultoval atd pri tom množstve pacientov....tak není šanca. A pritom sú zavalení toľkými klientmi, že ak je niekto pomaly mimo ich okresu atd, tak ani neberú

pan d.

Vsetci tu pisu o terapiach a pod., mne da moja Dr. recepty na lieky a povie: dovidenia. Mam to brat ako zly pristup. Daco jej vravim, tak prikyvuje. Na vyber nemam, lebo ostatni psychiatri v mojom meste novych pacientov neberu.

pan d.

Ban znamena, ze ma bloknu, aby som nemohol prispievat. Uz ma dvakrat blokli, ale neskor ma odblokovali, lebo som im nasluboval hory doly, ale zase si myslim, ze to, ze su moje nazory ine, neznamena, ze musia byt nutne zle.

vinea

Ahoj pan d.....tak ak by to tak s lostom bolo, tak isto mu prajem tú prvú možnosť :) Je mladučký, na umieranie má času dosť ;-)

...a čo je to ten "ban" pan d?? Neviem, o čom píšeš, čo Ti to akože admin dáva :) hm? ;-)
A myslím si, že skôr by Ťa len mali chápať....oni hneď urážajú ak tu má niekto iný názor, Ty skôr používaš taký ten čierny humor občas...no však každý má nárok na názor :) :D