Aby som sa mal kde vyrozpravat

pan d.

Vinea, aj mne zmizli prispevky. Vsak som len poradil, nech starym rodicom kupi k 50. vyrociu svadby rakvy. Je to az take zle? Asi mi chyba sebareflexia alebo mam prilis dobru naladu.

mate59

juj, ja už po obede, bolo dobre,chvílu poležím a pojdem sa prejsť von,u nás je celkom dobré počasie,doobeda bolo slnko,ale teraz je pod mrakom, pršat nebude a 17 stupnov,asi pojdem pozriet na bedle.

vinea

Ahojte chlapci ;-)

Len Vás pekne pozdravím...zaželám príjemne prežitie nedeľného dníčka a super náladku aj napriek nepeknému počasiu ;-)

Nooo a pravdaže dobrú chuť k obedíku :) Hlavne najväčšiemu jedlíkovi tu ,-) :D

vinea

Ahoj lost :)
Ty si taký vševedko :)
Vieš čo nechápem??
Bola téma niečo ako "červená stužka na ruke" no a ja som tam asi dosť ostro prispela a ten príspevok neviem teraz nájsť....akoby sa niekde stratil :D
Prešla som príspevky neviem ho nájsť a pritom som tam dnes prispela, aj to tam zobrazilo a po pár minútach už ho niet? Alebo som slepááá :DD
A to som prišla už po staré príspevky a predsa tam dnes prispievala, tak kde je? :)

vinea

pan d :D
Tak ja ešte nikdy tak nebola ako Ty :D ..asi sa až príliš kontrolujem (osvedčilo sa mi, že ak aj popíjam napríklad vínko, tak si v hlávke dávam príklady z násobilky atd atd :D a keď mi už vyrátanie výsledku trvá o niečo "dlhšie" ...vravím o stotinkách sekundách...než obvykle, tak už viem, že musím končiť :D a viac už nepiť hehe)