Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Stále plačem, chcem zomrieť!

Príspevok v téme: Stále plačem, chcem zomrieť!
nevladajuca

čo mám robiť?? ja už tu nevládzem byť na tomto svete...keby som nemala rodičov a blízkych, dávno by som už niečo spáchala, ale už len kvôli tomu, aby som im neublížila to tu musím trpieť, je mi zo všetkého zle a len plačem, každá sekunda je pre mňa ako rok trvania..a to mám len 23 rokov a bohužiaľ celý život pred sebou, čo druhí by zaň dali..mám takmer všetko, no zároveň nič...som psychicky na dne, labilná...nonstop plačem, zastavím ak niekam idem alebo na desať minút a potom zase..potom ma začne bolieť hlava, pospím si, zobudím sa a zas plačem, lebo musím žiť..ja už takto ďalej nemôžem, čo mám robiť..nechcem brať žiadne antidepresíva ani nič podobné :(

simona2

AHOJ :) nevladajuca. Myslim, ze by si sa urcite mala poradit so svojim lekarom, a so psychologom... mozno by ti pomoholi odhalit pravu pricinu tvojho neustaleho placu. Mala by si ten dovod najs a snazit sa ho pomenovat... vediet, co to sposobuje, pokial bude v tvojich silach na to prist... Podla mna sa to moze byt nejaka trauma z detstva, na ktoru si napriklad ani nemozes pamatat, alebo z tvojho prenatalneho obdobia, pokial si bola este v tele tvojej matky,... alebo (verte - neverte) moze byt pricina este v minulom zivote. NIECO SA TYM PLACOM SNAZI DOSTAT VON...von z tvojej duse. Takze, plac je len jeden zo sposobov, ako sa tym snazis podvedome vyrovnat. Ktovie, ked raz tento problem vyriesis a v tvojom zivote opat vyjde slnko, tak budes moct svojou radou inym pomoct ty a mozno prave to je dovod, preco tym teraz prechadzas, aby si to bola schopna pochopit a lepsie pomoct, pordit... Ale istotne sa s tym niekam obrat... Pokial sa chces vyhnut antidepresivam, odporucam Ti regresnu terapiu. Funguje fantasticky :) NEBOJ SA :) Taktiez Ti doporucujem meditovat, sportovat, pocuvat prijemnu, veselu, alebo meditacnu hudbu, prechadzky v prirode - s niekym, aby si nebola uplne sama a v neposlednom rade niekedy postaci rozhovor. Takze super, ze si sem aspon napisala... uz aj to je velky krok ;) Skus ,,oklamat,, svoju mysel tym, ze si budes stale opakovat: SOM STASTNA, CORAZ STASTNEJSIA, TESIM SA ZO SVOJHO ZIVOTA, SVOJ ZIVOT PRIAM MILUJEM... atd. TVOJA MYSEL TOMU UVERI SKOR, AKO SI TO STIHNES UVEDOMIT A ZACNE SA DIAT ZMENY - ZMENY K LEPSIEMU! Zacnes sa citi presne tak, ako si to budes hovorit! Ved mozno aj prave preto momentalne vyplakavas, lebo tu myslienku neustale podporujes a tvoja myslienka ma obrovsku silu! Takze, ovladni svoju vlastn mysel! Ty si jej paňou! Mas na to! Drz sa a este napis, ako pokracujes :) Maj sa pekne. Prajem ti vela smiechu a radosti ;) Caves.

mimana

Ahojte ja by som sa chcela zdoverit a spytat sa na vas nazor. Ja naozaj mam vserko som vydata mam dom psa zahradu dve krasne zdrave deti naozaj iny ludia mozu o takom zivote ozu iba snivat. Citim sa vsak ako vtacik zavrety v zlatej klietke. Som stale doma a ked sa pohnem z domu tak len s muzom za zadkom. Nic sa nespravy bez neho nic sa nekupy bez neho a mam pocit ze som stratila totalnu slobodu rozhodovania proste som ako sluzka . Mala som lieky a bol aj muz spokojny lebo som robila vsrko co chcel a este aj s usmevim na tvari ale ked som ako tak prisla k sebe tak som ich hned vysadila. Byvam teraz riadne nervozna ale mam aspon cistu hlavu a aspon voem ze som to ja. Uz som od neho dva razy odisla a vzdy mi nasluvoval ze sa zmeni a vzdy je to rovnake a chcem sa spytat myslite si ze je to len rozmaznanost, ze ne som s nim stastna?

nevladajuca

ach, neviem čo robiť..:( či si dať pauzu od tej školy..alebo pokračovať s rizikom, že fakt si to niekde hodím..alebo už nepokračovať...viem, ide už o posledný rok..no plus dve prenesené skúšky najťažšie..neviem či to zvládnem plus diplomovka...keď ja potrebujem psychicky si oddýchnuť, dať sa do kopy..ísť niekam preč kde budem sama, nadýchať sa čerstvého vzduchu, kde sa nemusí všetko stále riešiť...som na dne, už ani sĺz nemám, jednoducho unavená, zničená...neviem čo je najsprávnejšia cesta pre mňa :(

hela34

mne sa stale rovesnici posmievali koli mojmu velkemu zadku...mala som 15 ked som radikalne schudla...bola som so sebou spokojna. Ale sa mi zastavil aj menzes..tak som sa zlakla a ze kaslem na to, radsej priberiem ako keby som mala mat problemy. Tak som pribrala. Lenze to rychle pribratie si vyziadalo svoju dan. Zhorsil sa mi zrak do dialky, a predtym som ho mala perfektný. Lekarka argumentovala tým, že som rýchlo vyrástla. Ale v 17? ja som akurat vyrastla do sirky, nie do vysky...kazdopadne mi je jasne, ze si za to mozem sama, a stale placem a nechce sa mi zit..stale sa prplem v minulosti, preco som bola taka sprosta, mala som nizke sebavedomie a preto som si myslela, ze byt stihla je vsetko. Teraz som tlstá a nosím okuliare..a mam depku..clovek robi chyby...ale ako som to mohla vediet?? nikde to neni napisane, že pri rýchlom pribratí, moze mat adolescent problemy s ocami..a mne je jasne, ze to s tym suvisi...je mi z toho zle.

pan d.

Hej, a ten ju posle ku psychiatrovi. Psychologia ma nieco do seba, ale len velmi malo ludi ju vie robit. Ja som pozeral kedysi psychologicku Kalvas na SAT jednotke, to je kapacita.

Magy

no vyjadrila si sa konkretne o tom, ze ako sa da zmenit zmyslanie, a ze sa to neda, ked uz ma niekto nejake presvedcenie. preto sa ta pytam, ake je to tvoje presvedcenie, ze sa neda zmenit. si presvedcena o com?

ak presvedcenie nemas, tak tu pises nezmysly a zavadzas nas. ak ho mas, tak ho dokazes aj vyjadrit, definovat. to ma zaujima.

pojdem postupne:
"som stále unavená"
mozes napisat z coho konkretne? ak dobre citam, tak nevyvijas ZIADNU poriadnu aktivitu alebo cvicenie, vdaka ktoremu by si mala byt unavena.

"nešťastná som aj zo svojho výzoru, zo svojej postavy tučnej..lebo neviem normálne jesť...diétami len tak tak schudnem, ale potom to zas okašlem a hodím za hlavu...."
v tom s tebou suhlasim, to je tazke dosiahnut trvale dobry vyzor a "netucnu" postavu, ked chvilu vyskusas jednu imbecilnu dietu, potom druhu, tretiu... a pritom kazdu len na chvilu a jediny vysledok toho vsetkeho je, ze si takymi radikalnymi zmenami jedalnicku rozhadzes metabolizmus, travenie, enzym. rovnovahu...
aj tu na fore je kooooopec tem okolo chudnutia a diet a pokial by si si dala tu namahu sa do toho trosku ponorit, tak jedine zmysluplne, co by si zo vsetkych tych rad vycitala, by bolo ze sa treba najme hybat (vela a stale), trvale mat vyvazeny jedalnicek a nie sa vrhat bezhlavo do kdejakych diet.

"proste nevidím zmysel žitia, vôôôbec vôbec.."
no ak skusas bezcenne diety a vysledny stav je dnes horsi, ako ked si zacinala s prvou dietou, tak sa ani nedivim. zacni robit nieco poriadne a ten zmysel najdes.

jedno inspiracne video mam pre teba ;)
www.youtube.com

kto chce, zmysel zivota hlada. kto nechce, len sa stazuje, ze ziaden nie je :P

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.