Môžem umrieť?

:

Existuje riešenie, ja viem...ale mne sa už nechce robiť niečo čo robím na silu. Som zbabelec a už sa mi jednoducho nechce ďalej bojovať. Viem, že nemám budúcnosť. Je to však iba moja chyba, moja slabosť.Došla som do bodu, kedy užv ani maximálna snaha zmeniť život nepomáha.

Lulu2011

ja si myslim, ze clovek, ktory je v takej faze, este nevyskusal vsetko, co by mu aspon trochu pomohlo, lebo na kazdy problem existuje riesenie a nie je to nasilna smrt

:

No práve, že vládzem, a chcem byť na tom už tak, aby som nevládala. Chcem len, aby som sa už zajtra nemusela zobudiť..a viem, že ľudia majú väčšie problémy a zvládajú ich. Ja nezvládam už ani tie najmenšie..takže asi nezvládnem ani tie bežné ľudské a to ma uberá o chuť na život..

Lulu2011

no praveze vie a olutujes, kazdy sa niekedy lutuje, lebo spachat samovrazdu dokaze len lutostivy clovek co nevidi dopredu, nech ti je akokolvke, neznamena, ze ti nebude o rok ci 5 rokov lepsie, pokial vladzes tukat do klavesnice stale si na tom dobre

Lulu2011

ono ti to aj tak nepomoze, pretoze nezijeme len jeden zivot, po smrti ta caka dalsi a dalsi a ked v tomto zlyhas, budes to opakovat opat, takze radsej sa pokus najst riesenie na svoje problemy

vacsina ludi co sem chodi ma starosti a ma sa na prd...takze tak a to by bolo, aby sme sa tu vsetci povrazdili

Anderrrr

ja si myslim ze skor nie, ze ti to skor vazne poskodi mozog, mozes sa dostat respiracnu depresiu, dostat sa do lahkej komy. ale to len tak vecne, inak neblbni :))

one question

prestan! ani nad tym neuvazuj. ja mam momentalne vazne problemy a nevies co by som dala za to,aby som mohla normalne zit. a tu niekto rozmysla nad takouto kktinou. ak si zdrava/y, tak vsetko ostatne sa spravi casom. a v pondelok sa objednaj k psychiatrovi a ten ti pomoze s depkou a spol