Nemožem si najst babu

Honor

Vemeno, je smutné, že si stretol len také baby, ale ver mi, existujú aj tie výnimky ;)

Rilier, v tvojom príspevku súhlasím len s jednym jediným bodom a to je N3. 17 ročný si nenájde nič iné len pubetálne dievčatko, ktoré ani skutočnú hodnotu vzťahu nepozná. A tie staršie idú ozaj buď po rovesníkovi alebo staršom zrelejšom chlapovi. Ale aj tu sa môžu nájsť výnimky ak ide o skutočné city. Ale buď v neskoršom veku ak sú obaja dospelí alebo takú výnimku, ktorá ma hoci viac rokov ale so 17 ročným to myslí vážne. A N1 ti nekvitujem. Ja osobne poznám jedneho chlapa, čo je o také 3 cm nižší odomňa a skutočne mi je sympatický ako človek. Ale má dlhoročnú priateľku a vo vzťahu sú šťastní. Ale ako kamarát a na rozhovor v spoločnosti na nejakú tému je dobrý, je rozumný, milý a galantný ;) Tým mi ako človek imponuje a na výšku ani nepozerám ;)

qwert1234 možno ešte neprišiel ten čas a vlastne si aj mladý tak sa neplaš. Dievčatá aj v tvojom veku aj mladšie nie sú tak rozumne. Na vážny vzťah to chce ozaj inteligentnú babu, ktorá vie čo chce. A všetko raz príde. Dôležité je správanie hlavne, normálne baby sa potom budu na teba lepiť ako muchy na lep :P

Joo

no nahodou ma vemeno aj pravdu je to ,tak pol na pol
... ibaze slovensky chlapci su vo svete vobec nie na poslednom mieste to sa Vemeno poriadne sekol :)

rysavazabkaa

17 rokov? hm, to si asi 2 alebo 3 na strednej nie? Vies kolko mam ja spoluziakov na strednej co nemali v 17babu? DOST. Vlastne aj ked si vezmem tak kamaratov z okolia tak v 17 mal vazny vztah len malo kto :) Skor len take kde tu si suchli alebo tak ale o vztahu ..Kasli nato , uzivaj ono to pride samo ked bude mat prist :)) Preco ju vlastne tak chces?

lost

a dosli mi sladkosti :(

fnuk...

asi si kupim jedneho cinana, aby mi varil, lebo takto rychlo vyuzijem ficov socialny fond :D

lost

coskoro budu musiet niest mna, prave sa zase napchavam sladkostami :D
a zajtra zajdem po velmi dlhych rokoch do cukrarkne :)
mnam mnam :D
dufam ze som aspon niekomu urobil chute, nech v tom nie som sam :P

lost

tak az tak ochotny zrovna nie som :D

nedavno som sa po roku sam seba prehovoril na bicykel, som si spravil 26km a prestavkami :D a to bol nechutny pocit :D

sice z 0 na 40kmh sa na biku da rozbehnut krasne svizne.. miestami (0-5) to ma mozno aj lepsi rozbeh ako tie supersporty. [funny fact, clovek ma rychlejsi rozbeh ale len v milisekundach ako akykolvek stroj, ci raketa..] ale chybal mi ten pocit pohodlia, ze len necham podlahnut nohu gravitacii a uz sa citim ako na kolotoci :D proste takto manualne slapat, ci niekoho niest na chrbte, za to by som uz chcel aj nieco na oplatku :D

a pochybujem ze by mala co ponuknut :P

lost

vcera som isiel vencit psa o cca 22:30.. len tak z nudy a isiel som dost daleko..
a vidim tam nejaku babu, ako stopuje..
a hovorim si, sakra ! :D ze nie som prave vo svojom aute :D takto si pomysli o mne ze som nejaku panelakovy chudacik s este mensim psom :D a proste ignore :D
premyslam, ci jej nepoviem, ze ak sa vratim (cca za 1 hod) a este tam bude stat, tak sa zlutujem a odveziem ju kam len chce :D
ale trh neporazis, za tu 1 hod co som isiel spat, uz tam nebola :D

ale zistil som, ze to bola nejaka z nedalekej party, cize bola sobota, takze o tyzden mozem skusit znovu :D

cize ak uz zvolis nejaku z tych taktic co ti pisali, tak musis vediet kde sa pohybovat :)

ale sakra !! prvy krat v zivote co vidim stopovat nejaku externe schopnejsiu zenu a som pesi :D no nenasere ta to ? :D