Nevera, laska, vztah ... skusenost

Príspevok v téme: Nevera, laska, vztah ... skusenost
nektarinka_7

pekny vecer prajem. dlho sem chodim, nikdy som sice neprispievala, ale uz som v takej situacii, ze moja schopnost uvazovat a konat sa straca a ja hladam akukolvek prilezitost, kt. by mi pomohla dostat sa z tejto neprijemnej situacie. situacie, ktora aktualne panuje v mojom dlhorocnom vztahu. vzdy sme dokazali fungovat, kazdy rok, za rokom, ... dosla jdna kriza, prezili sme, dalsia, prezili sme. podporovali sme sa, boli si oporou. rozumeli sme si, vedeli sme sa porozpravat. lubili sa a vnutorne citili ze aj cez to vsetko co sme uz prezili k sebe patrime... vzdy bol starostlivy, mily, empaticky voci mne, dal by mi aj modre z neba...

prave o to vacsi sok to bol, ked sme nedavno mali krizu, kedze doslo z jeho strany k nevere. vzdy ale tvrdil ze lubi iba mna, tamtie zeny boli len "potreba", ziadny cit, laska, ci naklonnost. Po tom vsetkom som sa rozhodla odpustit, lebo ten vztah, roky a skusenosti, mi za to stali,...o isty dlhsi cas ale doslo k problemom z mojej strany (nie nevera), velmi mi pomahal, psychicky, lebo som nedokazala takmer ani zit, pomohol mi dostat sa z toho za co mu dakujem, lebo to mohlo mat horsie dosledky. no ... ked som zistila co v ten cas robil, dostala som teraz aktualne dalsiu facku z druhej strany :(( opet jeho nevera. Nedokazem to dodnes pochopit, ze ako moze clovek, ktory ma "lubi", stara sa o mna, pomaha mi, podporuje ma, a teda je na prvy pohlad "dokonalym partnerom" s ktorym clovek rata do buducna toto robit za chrbtom? :(((

vsimla som si ze nas pohl.styk sa obmedzoval, no pripisovala som to skor jeho pracovnej vytazenosti, radsej som nenaliehala, ale pretrpela svoju tuzbu po milovani, ktora niekedy bola neskutocne obrovska, absencia psychicky na mna vplyvala, ale snazila som sa ho respektovat. Ako vidim, ze tym zrejme bolo cosi ine. A ked uz k sexu doslo, bolo to take divne, ze som stale mala zvlastny pocit. No vravim, skor som to zvalovala na pracovne vytazenie.

ked sa mi ale nahodne predostrel pred ocami text ich konciacej konverzacie, napadlo ma len jedno. ze nieco spolu museli mat - bolo to evidentne...precitala som si teda vsetko, a dcitala som sa veci, ktore ... ach :( bolia. Nielen klamstva pisal (ze napr. so mnou nerobil toto a hento v posteli, lebo som mu vraj nedovolila, atd....co jednoznacne nebola pravda!),.. ale aj to ze mu vraj v posteli nestacim a ze potrebuje aj milenku a aka je ona skvela! Co zas pochopit neviem, pretoze ja som skoro ako nymfa. Dala by som si to aj kazdy den.

No, a teraz dilema ... alebo skor velka bublina, v ktorom su vsetky skusenosti, zazitky, city, sklamania zmixovane :(( ukoncit vztah, ktory "na oko" klapal, alebo ostat s nim a stratit hrdost, riskovat zdravie, atd.... ano odpoved je sice jednoznacna,comu nasmerujem aj svoje konanie... no vie mi niekto vysvetlit preco, ako je vobec toto, co som zazila, mozne??? lebo ja ho uz ABOSLUTNE NEDOKAZEM POCHOPIT. :(

čerešňa

nektarinka_7 tak ešte raz, jedna vec je tajiť to a druhá robiť naozaj všetko pre to, aby si sa to nedozvedela a keby fakt urobil pre to maximum, buď si istá, že na to neprídeš. Bola to len jeho pohodlnosť, že nedomylsel určité veci neurobil všetky optarenia. Potom ak si už raz na to prišla, mohol sa poučiť a aj vďaka tomu si dávať lepší pozor, ale asi máš pravdu, ono by to nakoniec bolo všetko prd platné, lebo ako as hovorí, lož má krátke nohy. Čiže keby to bola jednorázovka, asi sa na to nepríde, ale opakovaná nevera sa nedá ututlať žiadnym spôsobom. Pozri, jeným slovom je to chrapúň a také drísty, že ho hnali pudy a nevie si to odoprieť, ale Teba ľúbi mu prosím nežer. Do očí Ti neustále klame, tak potom aká je to už len úcta a láska k svojej žene? Úplne chápem Tvoje obavy z možnej nákazy a už len tá predstava, že to pchal do ani nevieš akej ženy, lebo takí muži si už potom vraj nevyberajú a idú s hocijakým odpadom. Ja neviem, nie som zatiaľ feministka, ale niektorých chlapov by bolo asi vhodné vyviesť na oslamelý ostrov a izolovať úplne od zvyšku ľudstva.

nektarinka_7

maoam - ano to som asi dopustila, ze som sa stala na nom zavisla a teraz sa mi kvazi vsetko zruti. priznavam.

a k teme, z tej ich konverzacie som citila, ze i ona sa nanho namotava. On sa jej "zaluje" ako trpi pri mne, ze si neuziva sex, a ona zeby sa mal so mnou rozist, ak nie je spokojny. Alebo ho obhajuje ze ludia su stavaní na zivot s viac ako jednym partnerom, obahovala jeho ciny. tiez ze ako tuzi po nom, ze si nanho zvykla, a je najlepsi v posteli.pise mu vzrusujuce sms... v taktomto pripade by ani len myslienka na zachranu vztahu nemala cenu, ked ta Ku*a by ho i nadalej omotavala kolo prsta.

Sejla

nektarinka tvoj úchylný "muž" si nevie vážiť ženy a ani teba nie. Niekedy žasnem tuto na fóre, ako si tí chlapi vedia svoje ženy zmanipulovať. Začína to obzeraním sa po "peknejších tujách", ale naivné ženy skočia na to, že veď je to len pozeranie, nie podvádzanie, prejde to cez flirtovanie s druhými na alkoholických záťahoch a stále to ospravedlňujú tým, že veď nedošlo k sexu a "nechcel som byť nezdvorilý", keď to dôjde k prvému fyzickému podvodu, tvrdia, že v tom nie sú city a už nikdy sa to nestane a keď sa to stane znova po pár mesiacoch, tak sa bránia tým, že si nevedia pomôcť, že tie ženy nič neznamenajú a milujú len VÁS. Podľa mňa by mali niektorým mužom na základe takýchto výrokov zbaviť svojprávnosti:D
Ale skutočnosť je iná, veľmi dobre si uvedomujú, čo robia. Zo svojej ženy si spravia niečo ako náhradnú matku a rodičku potomkov, a na tých slečnách na sex si kompenzujú svoje komplexy a dokazujú si svoju loveckú zručnosť a "mužnosť". Nemilujú a neberú ohľad ani na jednu ani na druhú. Milujú len svoj vlastný chvost. Na odstrel.

Maoam

winki, karme neujde nik, tak to beriem ja...

akcia -reakcie, pricina-nasledok, vsetko co robime, ma nasledky, skor ci neskor

winki

Viem, že môžem byť rada. Len niekedy ma prepadá ten pocit, že keby som kúsok bez chrbtovej kosti čo všetko by som mohla mať. Ale samozrejme za všetko sa platí a niektrí platia vlastným svedomím.

winki

Maoam presne suky sa majú najlepšie. Čo ti poviem ja som toho svojho nehala, lebo som to nedokázala byť podvádzaná. On má teraz tú s ktoru ma podvádzal samozrejme podvádza aj ju neviem či ona o tom vie, ale vie to každý naokolo.Lenže chalna má dom bazín, víkendový domček v egypte a ona si ho proste nedá. Aj keby ju podvádzal s polkou slovenska.

Maoam

a ano, zaregistrovala som, ze rodina ti oporou nie je

je to blbe, ale pozitivna stranka toho vsetkeho je, ze mas moznost zosilniet

Maoam

Nektarinka, to je prave to, co som ti pisala uz tusim vcera, ze mas verit hlavne sebe samej.
Vela zien 'pouziva' muzov ako oporu a na posuvanie vpred, ale to je o nicom, lebo ked si vzdy zvyknuta na to, ze ta niekto posilnuje (mimo teba samej) a posuva, tak si od neho zavisla...
Najlepsie je, ked sa budes spoliehat jedine na seba samu, budes to mat lahsie v zivote. Ale ty tu silu hladas mimo seba a ked ti ta osoba odide, rucas sa...