Preco sa chlap zrazu prestane ozyvat? Koniec si neviem pripustit.

Príspevok v téme: Preco sa chlap zrazu prestane ozyvat? Koniec si neviem pripustit.
Inner

Mala som blizkeho kamarata, avsak vidali sme sa len sporadicky, kedze on studuje v prahe a ja na zapadnom slovensku. Pred vyse mesiacom to vsak medzi nami zacalo iskrit a tak sme zacali randit. Bojoval o mna tak, ako ziaden chlap predo nim. Po zobudeni mi zavolal, cely den az do neskorej noci sme boli spolu, pred spanim poslal SMS. Vsetko bolo krasne.

On to bral vazne, robil plany na dalsie rande, vela krat ma niecim milo prekvapil. Na 2 tyzdne potom odisiel za rodinou, ked sa vratil, lezala som v nemocnici. Chodil na navstevy, volaval mi nadalej, padli prve pusy. Avsak po mojom prepusteni do domacej liecby sa veci zmenili.

Naposledy sme spolu telefonovali 10.8., zase robil spolocne plany, este mi vycital, ze som mu mala dat vediet, kedy ma prepustia, aby ma odprevadil domov. A od vtedy sa neozval. Nechala som mu spravy na nete, nereagoval. Vcera (19.8.) som mu poslala SMS a odpoved doteraz neprisla. Pritom ho vidim na FB, pridaval si veci na nastenku.

Viem, ze ma teraz toho vela - zaverecna praca, clanky do odborneho casopisu, skuska, navyse vyucuje... avsak nejde mi do hlavy, ako sa mi 10 dni mohol neozvat. Nedokazem si pripustit, ze sa to ma len tak skoncit. Vobec nie je ten typ cloveka, co by sa bal konfrontacie a bez vysvetlenia by zutekal.

Potrebujem vsak nejake triezve nazory, skusenosti od vas. Co sa mohlo stat? Co mam robit?

Ipsilon

Len tak pre nič za nič sa ti neprestal ozývať. Buď ide o dôvod, na ktorý dokážeš prísť aj sama (napr. si ho naštvala) alebo je to dôvod, na ktorý nikdy neprídeš. Existujú možno aj neracionálne dôvody, ale tie sú málo pravdepodobné.

tina172

Toto sa stalo aj mne. Dobre sme si rozumeli, písali každý deň, padli aj bozky, objatia, kúpili sme si darčeky na Vianoce, robili spoločné plány a z ničoho nič sa mi prestal ozývať a neodpisuje mi. Myslela som si, že je iný ako ostatní. Vôbec tomu nechápem čo sa stalo. Veľmi ma to trápi. Prečo to chlapi robia?

liliana24

zaujimave citat tieto prispevky..aj ked s odstupom casu..aj ja som prezivala a prezivam s priatelom nieco podobne...vzdy sa trapim pre jeho dlhsiu odmlku a nakoniec to mam vysvetlenie..takze si na to vsetko postupne zvykam..

Inner

Otazkaaa, aj ja ti drzim palce. S hnevom niekedy lahsie zabudame ;-). A presne ppreto som s nim do buducna uz neratala, ze si ani tu jedinu minutku nenasiel. Skoda stat o ludi, ktori nestoja o nas. Tak hadam budeme mat nabuduce viac stastia :-)))

lost

Den ma 1440 minut.
Tj 24*60

NAOZAJ verite, ze existuje clovek, co nemoze obetovat 1 minutu, tj 1/1440 tj. 0.0694% zo svojho dna..

pre niekoho, na kom mu zalezi?

ach zeny..

Pre ilustraciu, ziju ludia na planete dlho? Z pohladu planety.. Asi ani nie co :D

Tu je zaujimavy graf ktory ukazuje, ako bezvyznamna je 1 minuta z 24 hodin..

www.geology.wisc.edu

Neviem ci to niekto pochopi, co som s tym chcel povedat..

Cloveku pride, ze ludia ziju dlho, no nie je tomu tak.. A to nechcite odomna aby som porovnaval ludstvo vs vesmir :D (eh no, je to len 3 nasobok.. co uz)..

Pointa?

nech je hoci aj prezident, 1 minuta sa VZDY najde, kazdy den, keby bol hoci aj Obama, isto by si nasiel cas aspon obden.. 1 minuta.. :) na 1 SMS ci 1 hovor..

Nemozne, tomu zase nemusite verit :D 1 minuta sa nazbiera aj na cervenej v zapche napr :D

To vam hovorim ako clovek, co za mladi pracoval 16-20 hodin denne..

na takeho cloveka co mi povie "nemam cas sorry" s okamzitou platnostou zabudam, a koniec, potom ja nemam cas, ked on/a nieco bude chciet :D

otazkaaa

len keby to islo tak lahko zabudnut nanho :(...vtedy, pri poslednom telefonate, mi povedal presne to iste, co ten tvoj tebe...ze ma vela prace a ze sa ozve...a ja cakam a cakam a stale nic :(..asi bude najlepsie, ked s tym seknem, len neviem, ako na to...drzim prsty, nech sa ti dari a nech stretnes takeho, kto bude o tvoju spolocnost skutocne stat..vela stastia

Inner

Otazkaaa

Nuz, napokon som sa mu dovolala na zahranicne cislo. Uz teda nebol na slovensku a ked som sa opytala, co sa stalo, ze sa neozyva, tak mi takisto povedal, ze sa nestalo nic. Niekolko krat mi zopakoval, ze ma vela prace a ze sa naozaj nic nedeje a ze sa ozve. Este sa ospravedlnil za to, ze nekomunikoval, no to bolo vsetko. Od vtedy ani nemukol.

No aspon mi odlahlo a vedela som, na com som. Mohla som tu zalezitost uzavriet, pretoze uz ked sme spolu hovorili, z tonu v jeho hlase som vycitala, ze ho to ani nemrzi. Presiel uz od vtedy mesiac a som rada, ze som zavolala. Lebo cakat, ze sa ozve on by mi len predlzovalo trapenie.

Kto ta tuzi pocut, najde si cestu. Niekedy vsak len nechceme vidiet realitu. Otazkaaa, neziv v sebe nadej. Tyzden neozyvania nie je tak vela, ale mesiac ano. Skus to v sebe vnutorne uzavriet a ber to ako uplny koniec. Sama predsa vies, ze ked po niekom tuzis, davas sa mu do pozornosti a nie opacne... uvidis, ze sa ti ulavi...