Preco sa chlap zrazu prestane ozyvat? Koniec si neviem pripustit.

Príspevok v téme: Preco sa chlap zrazu prestane ozyvat? Koniec si neviem pripustit.
Inner

Mala som blizkeho kamarata, avsak vidali sme sa len sporadicky, kedze on studuje v prahe a ja na zapadnom slovensku. Pred vyse mesiacom to vsak medzi nami zacalo iskrit a tak sme zacali randit. Bojoval o mna tak, ako ziaden chlap predo nim. Po zobudeni mi zavolal, cely den az do neskorej noci sme boli spolu, pred spanim poslal SMS. Vsetko bolo krasne.

On to bral vazne, robil plany na dalsie rande, vela krat ma niecim milo prekvapil. Na 2 tyzdne potom odisiel za rodinou, ked sa vratil, lezala som v nemocnici. Chodil na navstevy, volaval mi nadalej, padli prve pusy. Avsak po mojom prepusteni do domacej liecby sa veci zmenili.

Naposledy sme spolu telefonovali 10.8., zase robil spolocne plany, este mi vycital, ze som mu mala dat vediet, kedy ma prepustia, aby ma odprevadil domov. A od vtedy sa neozval. Nechala som mu spravy na nete, nereagoval. Vcera (19.8.) som mu poslala SMS a odpoved doteraz neprisla. Pritom ho vidim na FB, pridaval si veci na nastenku.

Viem, ze ma teraz toho vela - zaverecna praca, clanky do odborneho casopisu, skuska, navyse vyucuje... avsak nejde mi do hlavy, ako sa mi 10 dni mohol neozvat. Nedokazem si pripustit, ze sa to ma len tak skoncit. Vobec nie je ten typ cloveka, co by sa bal konfrontacie a bez vysvetlenia by zutekal.

Potrebujem vsak nejake triezve nazory, skusenosti od vas. Co sa mohlo stat? Co mam robit?

Inner

Ach, tak ten moj kamarat, ci ako ho nazvat :-), zadany nie je a ma vo veciach jasno. Niekedy az prilis :-). Budi dost velky respekt, poznam ho myslim celkom dobre.

vecer mu zavolam, asi som to mala urobit hned. Hadam ma dvihne, inak dalsiu noc nebudem spat... kazdopadne vam dakujem, ludia.

Noro 29

No, ak myslíme na toho istého, tak on sám nevie, čo chce :-) ale má dlhodobú priateľku, takže len toľko...

Noro 29

Ak má čas vešať niešo na facebook, mal by čas aj odpísať...ako jediný dôvod vidím to, že mu do cesty prišlo niečo iné, možno nečakané...

Inner

winki, presne to mi "smrdi". Ked niekoho mam rada, ked na niekoho myslim, minimalne ho tuzim na chvilku pocut. Odpisat by sa patrilo, mna vsak mrzi, ze mi za tych 10 dni sam od seba nedal najavo, ze na mna mysli... je pravda, ze este spolu nechodime, no partia nas uz ako par berie... nic podobne sa mi predtym nestalo. Avsak bojim sa, ze stratil zaujem. No bolo by to prilis zrazu. Este ma volal predtym s nim do Prahy. Som vsak stale chore a ist som nemohla...