BOZKAVANIE

Príspevok v téme: BOZKAVANIE
karotka

Ahojte! asi si pomyslite ze som trafena,ale budem mat coskoro 18 a este som sa nikdy nebozkavala. Nehovorim ze chlapci o mna zaujem nemaju.Ale ja som donedavna nestretla este takeho s ktorym by som chcela riesit nieco viac. Takze ani bozkavanie nebolo. Ale teraz som takeho spoznala a velmi sa bojim ze spozna ze to neviem....poradte prosim! :(

k3x0^^

je to úplne krásne, keď to je prvýkrát, nový, ešte nepoznaný pocit:)) aj ja som sa bál, a veľmi veľmi aby som niečo "nepokazil", ale naozaj to ide samo. možno to prvýkrát nebude absolútne najednotku, ale keď ťa ten chalan ľúbi, vôbec sa nad tým ani nepozastaví ... good luck:))

suzyy

ty si teeeda sikovnaaaaaaa :)))ze 12 :) no ak mam povedat pravdu mne sa to uz podarilo skor.....uz si ani nepamatam kolko som mala...bola to prva pusa a uplne najlepsia :)od maminy :)))

suzyy

ahoj:))) ak ty si trafena tak ja potom by som mala byt uz rovno v blazinci :)))) mam 21 a este som sa tiez nebozkavala:) vyzeram uplne normalne ako kazda baba akurat ze mi asi viacej sibe ako inym....no mojim problemom je to ze mam hrozny strach zo vztahu a chalanov vobec....ale inac som ok :))) sak hadam si ma raz jeden chyti :)

fifi

no ja neviem. neviem si predstavit ze by som sa prvykrat bozkavala az v 18tke ale v kazdom pripade drzim palce nech ti to vide a neboj nie je to nic tazke a pojde to samo

jaja

ja si tiež vôbec nemyslím,že si trafená-ani len troška.Ked sa niekto nebozkával v 18-ich-ved to je úplne, ale úplne normálne.Nezáleží na veku,to príde samo a je jedno kedy. A neboj sa, ak ta ten človek má skutočne rád, tak mu je ukradnuté,či si to už robila,alebo nie.Hned ako to začneš robiť, prídeš sama na to, ako to robiť. O žiadnom strápnení tu nemožno hovoriť. Uži si to :),pa

misa...

Neboj ty tu urcite zvladnes.....
Urcite sa ti nestane to co sa stalo jednemu paru z izraela ci skade ze pri bozkani chalanovi partnerka odhryzla jazyk ..... :D a museli mu ho naspet prisit .....
- nechcem ta tym odradit ale je to strasne nevtipne vtipne