Podla vás je krasna?

bezakne.1

missyE ale ani u tej liecitelky to nebolo zo dna na den, ale poslal ma k nej sam endokrinolog, povedal mi, ze dokonca jeho zena sa u nej liecila. dost ma to prekvapilo ale ved mozne je vsetko. potom vysvitlo ze to nie je v pravom zmysle liecitelka ale ze pouziva ine metody ako normalni lekari. ale lieky to boli, len prirodne.

Sejla

no krásna s tým akné určite nie je, ale keby to vyliečila, bola by minimálne zaujímavá pre modelingové agentúry. No palec hore za odvahu, ale na tú afektovanosť sa nedá pozerať

bezakne.1

ja som sa liecila uz davnejsie prirodnym sposobom. koziarka mi pchala len maste a vodicky, mala som aj nejaky tekuty puder, potom mi odporucila roaccutan, aj som ho bohuzial vyuzivala ale efekt bol kratkodoby, potom ma obvodna poslala za gynekologom, zas len HAK, ale nepomohlo. nakoniec som bola u endokrinologa - ten mi aspon na rovinu povedal, ze kazda liecba bude len na chvilu a ked k tomu mam sklon, tak sa mi to vrati. aj tak bolo. tieto vsetky pokusy trvali od mojich 27 do 29 rokov. potom som sa nasrala a isla som za liecitelkou.

bezakne.1

to dievca je uplne normalne ked je namalovane, nie je to ziadna krasavica, ma pekne zuby a oci.
a teraz k tomu akne: make-up nic nevyriesi, pretoze akne je zalezitostou zdravia, nie krasy. aj ked mne ked som akne mala tiez vadilo ako to vyzera, v skutocnosti som sa mala zaoberat skor tym, ze mam hormonalnu poruchu a ze mam v tele plno skodlivych latok, ktore nicia moj organizmus. ale mna samozrejme zaujimalo iba to, ako vyzeram. to je v takomto veku pochopitelne. ked som ale mala uz 27 a stale akne, a stale kozna nic a obvodna este vacsie nic, tak uz som to zacala riesit. az vtedy som sa dozvedela aka som krava ze si vsimam len ako to vyzera. lebo moje zdravie ma malo skor zaujimat. a az ked som cely tento problem zacala chapat a zacala som ho naozaj riesit tak, ako bolo treba, az vtedy sa veci zacali menit. lebo aj ja som mala plno make-upov a hodiny som presedela pred zrkadlom aby som zakamuflovala to, co tam ale stale bolo. ktoremu chalanovi sa chce bozkavat takuto tvar? no ziadnemu samozrejme! ved ani ja by som takeho chalana nebozkala.
ak si teda myslis, ze make-up nieco vyriesi, alebo ze je spravne to brat ako stav, ktory skratka je a treba sa s nim zmierit, tak ta uistujem, ze to zacina s akne a konci to s hormonalnymi poruchami, krcovymi zilami, poruchami travenia a mnohymi dalsimi zdravotnymi problemami. prave preto je akne problem, ktory clovek nemoze nechat bez liecby.

xxy

a potom tresne dvermi a jej to spadne z ksichtu :D dievca vyzera ok, skoda tej hroznej pleti, keby na seba nedristala tolko toho, mozno by sa to aj zlepsilo. 2 makeupy a tri pudre je priserne vela.

letoleto

Este k tomu liceniu.Zda sa mi to ako nenormalne.Ved kto ma akne ma aj pupaciky na tvari a tie sa velmi zle maskuju a ona ma krasnu hladku plet po naliceni.
Tak neviem ci je to len nejaky trik pred kamerou alebo je to realne.Rada by som ju videla nazivo.