Dlhodobá pn a jej ,,násilne,, ukončenie zastupujúcim lekárom

Príspevok v téme: Dlhodobá pn a jej ,,násilne,, ukončenie zastupujúcim lekárom
karolza

Koncom minulé roku som navštívil svojho lekára z dôvodu stálej bolesti môjho chrbta,lekár mi ako diagnózu na základe rtg. vyšetrenia spondylózu určil degeneratívne zmeny medzistavcových platničiek, ktoré vedú k tvorbe výrastkov,nakoľko moje svalstvo chrbtice bolo v ,,dezolátnom,, stave mi doporučil rehabilitačnú liečbu,ktorou moje svalstvo je ako tak v poriadku,ale bolesť chrbta neprestáva,nakoľko som už bol liečený na osteoporózu bol som poslaný na odborné vyšetrenie,huráááááá chyba mojej bolesti sa našla vysoká osteoporóza,ale malo to jeden háčik liečba nezačala hneď,ale o tom som písal v inej téme,
a tu je celý problém ako som to uviedol i v názve témy,konečne začala liečba-bol mi podaný liek,hoci ma ešte čaká kontrola ta pár dní či liečba prebieha,alebo aspoň začala prebiehal,zastupujúci lekár môjho ošetrujuceho lekára ako povedal nevidí dôvod v pokračovaní mojej pn,hoci moje bolesti chrbta neustupujú a vzhľadom že sa u mňa jedná o ťažkú formu osteoporozy,
ktorá ma obmedzuje pri hľadaní mojej práce,nakoľko doterajšiu nemôžem vykonávať,ale na koľko záver osteologickej liečby nieje v zdravotnej karte,ten chce odborný lekár napísať až po kontrole či liečba vlastne začala a určiť ďallší jej postup,zastupujúci lekár na chce práce uschopniť a kedže na paieri nieto napísané doporučenie odborného lekára,a ja chcem pracovať,zoberiem každú prácu,samozrejme aj manuálnu,len neviem či keď ju zoženiem a pôjdem si pýtať zdravotnú spôsobilosť na túto prácu,môj ošetrujúci lekám mi zdravotnú spôsobilosť na túto prácu neuzná tak to budem extra naštaný,však som práce schopný uznaný bez pracovných obmedzení.
môj dotaz vlastne je:
-je postup zastupujúceho lekára s lekárskou etikou,nakoľko v mojej dokumentácii sa dočítal že liečba mojej osteoporózy bola žačatá a nieje dôvod pokračovania mojej pn
-môžem požiadať zastupujúceho lekára aby počkal na vyjadrenie posudkového lekára dlhodobo práce neschopných k môjmu zdravotnému stavu kedže bolesti môjho chrbta pretrvávajú a ťažká osteoporóza tiež
??????????? zabral liek a liečba úspešne začala,nezabral liek ale bol podaný tak na tom nezáleží,však som práce schopný v plnom rozsahu bez zdravotných obmedzení

prosím o vaše názory
s pozdravom karol