Nová a bývalá

Príspevok v téme: Nová a bývalá
Nerieš

S bývalou sme sa rozišli asi pred troma týždňami. Zozačiatku samozrejme depresie z rozchodu, ktoré trvali asi 3 dni, a potom odrazu nič, nechápal som to, ako som sa mohol spamätať tak rýchlo, keď po skúsenostiach s bývalými mi to trvalo oveľa dlhšie. A predvčerom som sa dal dokopy s novou. Pravdupovediac ani neviem prečo, zrejme preto aby som 100% ne zabudol na bývalú. Lenže stal sa presný opak. Nová po mne šla už dlhšiu dobu, to že som sa s ňou dal do vzťahu ju dojalo a bola štastím celé bez seba, ale mne sa stal presný opak. Uvedomil som si že v novej hľadám bývalú, a že proste stále milujem ex, a teraz neviem čo s tým. S novou byť nedokážem, stále myslím na bývalú. S bývalou som sa rozišiel kvôli hlúposti a nemyslím si že by bol problém skúsiť to s ňou zase. Čo myslíte ?

BcMia

No najlepšie by bolo osobne.. Ale ak ti to bude lahšie, napíš jej správu ktorú si dobre premysli, napíš jej pravdu ako to je s tou tvojou terajšou, že stále miluješ ju, uznaj si chybu a že ťa to mrzí.. a jasné že jej navrhni či by ste sa nemohli ešte porozprávať, že ju nechceš stratiť.

Betka132

Vysvetli to svojej byvalej tak, ako si to napisal tu, ak to nevies povedat, tak jej to napis. Akurat vynechaj to, ze si za nou smutil len 3 dni. Napis, ze si si nasiel novu aby si na nu zabudol, ale stal sa opak, uvedomil si si, ze ju moc milujes a s inou byt nedokazes. Ze ti je vsetko strasne luto a blabla. Predtym ako to spravis sa ale musis rozist so sucasnou! Inak ti to byvala neuveri. Sucasnu to bude boliet, urob to citlivo, ale lepsie sa rozist hned na zaciatku, vtedy to este nie je take bolestive. Byvala moze sprvoti robit drahoty, moze byt urazena, zranena, tak sa tomu nediv a nenechaj sa odbit prvym odmietnutim, ale zaroven na nu netlac, ale ani to nevzdaj. Co take gesto, objednat jej donasku kvetov domov. Alebo nieco podobne romanticke. Verim, ze vam to vyjde.

Nerieš

A nejaká rada ako sa prihovoriť bývalej ? :) keďže som s ňou v podstate od rozchodu nebol dokopy vônec v kontakte...

BcMia

každý robí hlúposti neboj. rozíď sa s ňou a čo najskôr to bývalej vysvetli, nech nie je smutná a nech u nej máš ešte šancu! čím skôr tým lepšie. :)

Nerieš

Bude to znieť hlúpo ale Facebook je dnes hlavný rozhlasovací prostriedok, bývalá o tom vie, a po tom čo uvidela že som s novou "vo vzťahu", tak sa jej nástenka naplnila smutnými songami a tak, čiže o tom 100% vie... A s novou sa určite porozprávam...

alibi

ona ta nechala? mal si trosku o nu zabojovat. skus to teraz mozno sa to este podari. chudatko ta nova zbytocne si jej zlomil srdce.

BcMia

A tá bývalá vie že si si našiel novú? Tú novú by si mal šetrne nechať či ti dá bývalá ešte šancu či nie.. Skonči to keď ju nemiluješ, vysvetli jej to že to bolo príliš unáhlené.. A potom sa porozprávaj v bývalou.