POMOC neviem ako dalej

slavina

skús si dať na penis lubrikačný gél a potom skús pomaličky vniknúť.A keď sa zastaví trošku počkaj rozdýchajte to obaja a pritlač.Možno je to fakt len v tej panenskej blane s lubrikantom ľahšie vnikneš.Skúste to!

marCOS

hmmm thak to je krute,,,ked chces a nemas s kym to nejak prezijes,,,sak raz to pride,,,ale ked chces a mas s kym a predsa to nejde,,,thak to je uz fakt smola,,,sorry ale s tym ti nepomozem,,,ja som taky problme nemal,,,ja som vosiel lahucko

nanic chlap

no ja som chcel vibrator ale ona nechce ze je to blbe a tak. a ano boli MA to!!! ved to dole je to ako keby kost alebo daco take tvrde!!! a strasne to boli

Rubi

Pockat,teba to boli ked do nej vnikas?Tak vselico som pocula ale zeby mal bolesti chlap?Nepomylil si sa a nechcel si napisat ze to boli ju?

nanic chlap

sak to ze bola minule na prehliadke a aj som sa jej opytal ci nieco nehovoril ale ona povedala ze je OK takze preto som chcel radu odvas ci sa niekto s tym nestretol alebo ci mi niekto nevie poradit. asi ostanem panic furt ked to tak pojde dalej

klaruska

teraz ma tak napadlo, a to nechcem strasit, ale pocula som o tom ze niektore holky mali extra pruzne elasticke panenske blany, ze im ich museli odstranit chirurgicky, to dufam nie je vas problem. Drzim paste!

nanic chlap

lahko sa to hovori ale ono ako keby ona tam dole mala nejaku malu dierku a pride to do urcieho bodu a penis sa zastavi, stoci a vyklzne von a aj ked ho pridrzim a vnikam tak ma to neskutocne boli dalej to nikdy nezajde aj ked sa snazim bolest nevsimat.