Mam 29 a netuzi po dietati...som divna?

Príspevok v téme: Mam 29 a netuzi po dietati...som divna?
ariame

Ahoj,

mam 29 a vobec v sebe nemam take tie matrske sklony a tuzby po dietati. Vacsina byvalich spoluziacok zo strednej ma uz deti a rodinu. Ja nemam ani priatela uz 4 roky. Som asi trocha divna. Obcas je mi smutno ze som sama, no aj som si zvykla.

No aj keby som niekoho mala, neviem ci by som chcela dieta. vobec ma to nelaka, mam kopec inych planov...milujem cestovanie, chcem vela cestovat, mam svoje pracovne plany, veci co chcem vyskusat...no zalozenie rodiny a dieta v tom niesu. Som zvyknuta robit len to co moje telo a ja naozaj chcem, a kedze ma dieta vobec nelaka, tak sa do toho urcite nehodlam nutit.

No je to normalne ze v mojom veku netuzim po dietati, ked vacsina bab z mojho okolia nadsene dava na facebook fotky svojich ratolesti.

co si o tom myslite?

xxy

Matej, preco sa ty ako admin vyjadrujes k tomu, ci jej niekto zavidi, alebo nie? nie je to od teba tak trochu neprofesionalne? ved o zavisti tu nebolo ani reci. ja som sa iba pytala ako sa financne pricinila o to, co ma, kedze ma 23, decko, dom a je sebestacna, pretoze to je nemozne a tym padom je za tym financny prijem jej muza a nie jej. Navyse som dodala, ze jej to prajem a nie neprajem! tak o co ide?

luciano

To, že netúžiš po dieťati je úplne normálne. Netráp sa kvôli tomu. Ani ja s manželkou dieťa nemáme a to sme spolu už 25 rokov. Jednoducho sme dieťa nechceli, tak sme ho nemali.

Matej

Prosím vás neriešte tu opäť kto koľko zarába a ako si mohol dovoliť dom.. je to v prvom rade každého osobná vec a závisť síce patrí k bežným vlastnostiam Slovákov ale prosím nerozoberajte to tu a riešte tehotenstvo..pretože sa to zvrtne len k napádaniu a ohováraniu konkrétnej osoby ďakujem

M 25

deniki, kolko rokov má tvoj muž? len tak ma to zaujíma ..

a k téme, ja tiež neuvažujem o dieťati, ak by tak len jedno po 30tke, alebo aj vôbec nie, je mi to jedno ..

a necítim sa preto byť sebecká :DD to je už len aký sprostý názor ?! :D

deniki

xxy

A myslím, že nie sme jediní, v Prahe je veľa rodín, čo majú svoje vlastné byty bez hypoték atď. A v Prahe byt stojí tolko, čo tu malý bungalov napríklad.

deniki

xxy

No jasné, že môj muž, však načo by mi bol taký chlap. keby sa o nás nestaral?

Predsa chlap je hlava rodiny, a keď chce chlap rodinu, musí sa aj o ňu starať. Ja som na materskej :-)

xxy

fiiha, tak to ste jedini ludia v prahe, co po 3 rokoch dokazu z prijmu postavit dom :D no ja ti to prajem, len osobne si myslim, ze financie u vas taha tvoj muz

deniki

xxy

Prečo ťa zaujíma práve toto?

Nie , nemáme na sebe žiadnu hypotéku ani dlh...chvalabohu :-)

Všetko, čo máme, je len získané drinou a poctivou prácou. S manželom sme žili tri roky v Prahe, takže asi tak.