Neskutocne ma pritahuju muzi v uniformach

Príspevok v téme: Neskutocne ma pritahuju muzi v uniformach
Bones

Ahoj, vzdy ked vidim policajta ci kuklaca som strasne vzrusena, hned si predstavujem ako sa s nim milujem. Je to uzasny pocit co len pomyslim na sex s nejakym svalnatym policajtom. Niesom skareda zena, som mlada a pekna, ale keby som sa mala vyspat s kazdym tak som stetka :D tak si to zial len predstavujem :D... baby, aj vas rajcuju tito muzi ? :)
Mam 24.

lulu22

tak mňa osobne policajti dosť odpudzujú :D a nikdy ma nenapadlo, že by muž v uniforme mohol byť sexy. ale chodila som s hasičom, pričom, keď som bola za ním, mal obyčajné šedé tričko, tie ich velké topánky a gate :D a mňa to neuveriteľne vzrušovalo a priťahovalo!! jaaaaaaaaaaj :) keď si na to spomeniem..

c.h.l.a.p

Mňa neskutočne priťahujú ženy v uniformách, vojačky, policajtky najmä tie čo jazdia na koňochv koženných nohaviciach.
Bol som teraz na jednom parkúre a vidieť baby ako jazdia a v tých svojich rovnošatách, no pohľad pre bohov :)

peta3

mna beru aj take vysoke typy okolo 190 cm, ja sa pri takom potom citim ako mala mysicka.. :)) a taki policajti, teda napr. ten tvoj, mal aj nejake specialne oblubene postelne veci ci ani nie?:)

Bones

mne sa veľmi páči, samozrejme ak má chlap vymakané bruško, ale aj take jemné ochlpenie na brušku, či na hrudi, ešte ma vzrušuje ak chlapovi stoja bradavky, vtedy si ich viem pekne vycmúľať :D :))